8 базових принципів для вивчення англійської в ранньому віці Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2014 13:22 · Розділ: Освіта

Існує чимало думок з приводу того, чи варто змушувати дітей в ранньому віці вчити іноземну. Вчені переконують, що так, оскільки мізки дітей у віці 1.5 – 9 років максимально схильні до освоєння різноманітних лінгвістичних законів, інакше кажучи, до вивчення мов. Далі процес запам’ятовування і оволодіння іноземними дається важче. Втім, у дорослих є інший каталізатор вивчення – мотивація, якої в дітей до дев’яти немає явно. Власне, мотивація і дозволяє їм оволодіти іноземною в короткі терміни.

Та все ж серед батьків і вчених сьогодні більшість таких, хто «за» теорію, яка змушує дітей приступати до вивчення іноземної, в тім числі й англійської, якомога швидше.

Фото з сайту eva.ru
Фото з сайту eva.ru

Якщо ви до них належите, то запам’ятайте: для дітей дуже важлива участь батьків у навчальному процесі, і якщо ви бажаєте, щоб дитина оволоділа іноземною, то ви повинні їй допомагати, незалежно від того, чи вона відвідуватиме курси английского для детей в Киеве, чи навчатиметься під наглядом репетитора в режимі індивідуальних занять. Пропонуємо для ознайомлення кілька базових принципів, покликаних полегшити навчальний процес малюка:

1. Намагайтеся, щоб дитина засвоювала лексику в дії: пограйтеся в магазин, де ви – продавець, а дитина – покупець, чи навпаки, зготуйте сніданок, промовляючи назви інгредієнтів по-англійськи, або ж підіть на прогулянку, коментуючи все побачене англійською. Звісно, щоб втілити все в життя, вам доведеться самому освоїти базові слова.

2. Слова варто підкріплювати картинками. Вивчаєте літеру А - покажіть дитині барвисте зображення яблука - Apple.

3. Намагайтеся викликати в дитини позитивні емоції: розкажіть веселу історію чи покажіть смішну картинку – в дитини повинні формуватися чіткі позитивні асоціації з вивченням англійської мови.

4. Запам’ятайте: тиск викликає стрес, а стрес є вбивцею інтересу. Тому не варто змушувати дитину до чогось. Головне завдання – зацікавити.

5. Візьміть на озброєння: скоромовки, дитячі пісеньки та віршики запам’ятовуються в кілька разів швидше, ніж дається вивчення кожного слова окремо.

6. Вчіть англійську завжди і всюди. Кілька слів іноземною, наприклад, під час сніданку, запам’ятаються набагато краще, ніж під час основних занять. Прокоментуйте смак їжі, попросіть малюка подати цукор…

7. Не варто завчасно змушувати дитину розмовляти англійською. Спершу їй потрібно засвоїти певну кількість лексики, а вже тоді вона зможе вільно будувати конструкції.

8. Промовляючи назви предметів, торкайтеся до них. Вухо, ніс, рука – торкайтеся рукою до відповідних частин тіла… Вивчаєте авто, дайте дитині в руки іграшковий автомобіль – асоціативне мислення сприяє кращому запам’ятовуванню.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.