Програміст виконав стриптиз на співбесіді Автор: lesya · Опубліковано: 28.06.2014 09:42 · Розділ: Життя

В бажанні отримати заповітну роботу люди здатні багато на що. Навіть на вчинки, які, здавалося б, зовсім не вписуються в загальноприйняті уявлення про їхню професію. Але далеко не завжди такі несподівані витівки влучають в ціль. Часом вони роблять цілком протилежне, назавжди закриваючи вакансію для працевлаштування в тій чи іншій компанії.

Кумедний випадок стався цими днями у Британії. Тут один ІТ-фахівець, що прийшов влаштовуватися на роботу в кадрове агентство, несподівано для всіх… станцював стриптиз. Очевидно, хлопець хотів привернути до себе увагу, якось виділитися з тисячі інших кандидатів, але вибрав невірний шлях: як-не-як, програміст повинен володіти зовсім іншими здібностями, а не вмінням танцювати відверті еротичні танці.
Як і слід було очікувати, в прийомі на роботу британцеві відмовили, порекомендувавши йому звернутися за допомогою до психіатра.

Тридцятидворічний Макра Мірза (Mukra Mirza) прийшов на співбесіду в рекрутингову компанію NBS Recruitement. Він подав себе як кандидат на вакансію в IT-сфері. Але несподівано для всіх під час співбесіди він вирішив станцювати стриптиз під композицію «It's Raining Men» американської музичної групи Weather Girls.

Стриптиз не допоміг програмістові отримати роботу (фото з www.present-show.ru)
Стриптиз не допоміг програмістові отримати роботу (фото з www.present-show.ru)

При цьому не уточнюється, чи Макра приніс з собою портативний магнітофон, чи, може, попередньо скачав композицію на свій мобільний. Під час танцю хлопець почав роздягатися, і встиг скинути вбрання до пояса, чим неабияк шокував кадровиків, гендерна приналежність яких, однак, не повідомляється.

Перед тим, як вдатися до козиря – стриптизу – Мірза відповів на низку запитань фахівців. Зокрема, коли у нього запитали, чи має він рекрутинговий досвід, чоловік відповів, що так, адже колись він «продавав у секс-рабство жінок з Близького Сходу».

Згодом Мірза отримав листа, в якому йому відмовили у посаді. Представники кадрового агентства зазначили, що стриптиз явно був зайвим, та й торгівлю людьми навряд чи можна вважати позитивним досвідом. Також співробітники кадрового агентства порадили чоловікові перед наступною співбесідою звернутися до лікаря.

Поки що невідомо, чому IT-фахівець вирішив виділитися серед інших конкурентів на вакантну посаду в такий дивний спосіб: може, він вирішив, що оригінальність – понад усе, а може, в нього і справді проблеми з головою.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.