Хірург поміг пацієнту позбутися лисини, вставивши йому в голову повітряну кульку Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2014 23:12 · Розділ: Медицина

Для деяких чоловіків лисина стає справжньою проблемою – вони настільки комплексують через відсутність волосся на голові, що навіть готові на складні операції.

Недавно, для прикладу, один британець погодився, щоб йому в голову вставили повітряну кульку, наповнену рідиною – у такий спосіб лікарі пообіцяли усунути лисину з його голови.

Пацієнтом британського хірурга став тридцятирічний Кріс Стоянов (Chris Stoyanov). Більшу частину свого життя він страждав від жирової кісти на маківці. Сам Кріс родом з Болгарії, і вперше помітити дивне утворення йому вдалося у віці тринадцяти років. З того часу хлопець раз за разом лягав під ніж хірурга, оскільки кіста з’являлася знову і знову.

Голова Кріса виглядала й справді жахливо
Голова Кріса виглядала й справді жахливо

«Спершу лікарі видалили мені кісту, але вона виросла знову. Все це повторювалося протягом багатьох років - мені робили операції, але кіста так нікуди не ділася, - розповів Кріс. – Щоб закривати ділянку, на якій була кіста, хірургам доводилося робити пересадку шкіри, а на пересаджених ділянках волосся, як відомо, не росте. Тому я постійно ходив у бейсболах».

Кріс півроку проходив з резервуаром
Кріс півроку проходив з резервуаром


Болгарські лікарі нічим не змогли допомогти хлопцеві, тож йому довелося переїхати в іншу країну. Він обрав Великобританію. Тут медики взялися за проведення складної операції, однак після повного видалення кісти майже половина голови Кріса була без шкіри. Тоді з ноги вирізали клапоть завбільшки з двадцять три сантиметри, і прикрили місце операції.

А соь так він виглядає зараз
А соь так він виглядає зараз

Найл Кіркпатрік (Niall Kirkpatrick), хірург, що проводив операцію, залишився незадоволений результатами. Тоді він вирішив розтягнути шкіру пацієнта, помістивши йому в голову резервуар, заповнений водою.

Такий метод у хірургії використовують досить часто, але коли мова йде про великі дефекти, то існує високий ризик невдачі. Втім, хірурги вирішили ризикнути. В результаті вони помістили під шкіру пацієнта резервуар, в який влили майже літр рідини. З усім цим чоловік проходив шість місяців.

Шкіра розтягнулася достатньо, щоб покрити всю голову. Тоді непотрібний резервуар видалили, і тепер Кріс може похвалитися досить пишною шевелюрою.

«Це просто неймовірно! На моїй голові не залишилося й сліду від операцій, і я зміг забути про ненависні бейсболки і капелюхи. Цей метод змінив моє життя, за що я вдячний всім вам», - говорить на радощах щасливий Стоянов.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу