У Литві продаватимуть яйця без шкаралупи Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2014 18:07 · Розділ: Життя

Вчені і дослідники вже давно говорять, що яєчна шкаралупа є дуже і дуже корисною, а народна медицина і взагалі пропонує цілу купу рецептів, до складу якого входить подрібнена шкаралупа від звичайних курячих яєць.

Справа в тому, що до складу яєчної шкаралупи входить близько двадцяти семи природних мінералів, які позитивно впливають на роботу нашого організму. Також шкаралупа у великих кількостях містить кальцій.

Шкаралупу використовують садівники, адже вона має властивості мінерального добрива, нею колись домогосподарки відбілювали білизну, а речовини, що входять до складу твердої оболонки курячих яєць, допомагають лікувати астму, покращують кровообіг та збагачують організм кальцієм.

Але ось мешканці Литви скоро будуть позбавлені всіх цих «яєчних» благ: тут планують продавати яйця… без шкаралупи.

Про оригінальний маркетинговий хід розповіла одна невелика місцева птахофабрика. Її керівництво оголосило, що вже ось-ось розпочне продаж курячих яєць, у яких не буде шкаралупи.

Тепер покупці зможуть отримувати готові пастеризовані білки, жовтки або ж просто збиту яєчну масу, розфасовану по стерильних пакетах.

За словам голови правління птахофабрики Гінтаутаса Шмайжіса, в процесі виробництва вони використовують найсучасніше італійське обладнання. Щоб продаж яєць без шкаралупи став можливим, спеціальна машина відділятиме білки та жовтки від шкаралупи і розливатиме їх в стерильні упаковки різного об’єму.

Що тут сказати… Технологія, запропонована керівництвом литовської птахофабрики, досить цікава, але, як вважає більшість, безглузда: нема ніякої незручності в тому, щоб самостійно відділити жовтки від білків. Та й, очевидно, яйце в шкаралупі зберігатиметься довше, ніж у відкритому пакеті.

Однак керівництво птахоферми дотримується іншої думки: вони вважають, що їхнє дітище обов’язково знайде свого споживача. Більше того, продукцією вже зацікавилися, то ж перебоїв з замовленнями, очевидно, не буде.

В першу чергу яйця без шкаралупи цікавлять співробітників пекарень, їдалень та кафе, де щодня готують велику кількість страв з яєць.

За словами Гінтаутаса Шмайжіса, приватні особи зможуть придбати білки, жовтки чи яєчну масу в півлітровій тарі, а ось заклади громадського харчування матимуть можливість купити пакети ємністю один літр, п’ять літрів та десять літрів.

Джерело: http://aspekty.net/2014/v-litve-budut-prodavat-yaytsa-bez-skorlupyi/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.