Найбільш оригінальні хостели світу Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2014 15:13 · Розділ: Цікаві факти

Дедалі частіше подорожуючі замість комфортних готельних номерів вибирають хостели: бюджетні варіанти дозволяють заощадити чимало коштів, але ось ночувати доведеться в переважній більшості випадків у компанії інших мандрівників.

Втім, є хостели, що пропонують постояльцям окремі номери, але лише з базовими зручностями. Якщо ви вирішите зупинитися в хостелі, вам не мінятимуть білизну і в номері доведеться прибирати самому.

Однак і ціни на нічліг суттєво відрізняються: якщо, для прикладу, за ночівлю в трьохзірковому готелі Москви доведеться заплатити пристойну суму – в межах від чотирьох (найдешевші і не надто якісні» до двадцяти тисяч рублів, то хостелы Москвы пропонують набагато доступніші ціни. Так, за нічліг у чотиримісному номері доведеться заплатити суму в межах 500-900 російських рублів.

Однак не лише економність змушує туристів зупинятися у хостелах. Часто хостели облаштовують в настільки оригінальних місцях, що не побувати тут - справжнісінький гріх.

Один з таких хостелів розташований у Швеції, і називається він Jumbo Stay. Готельні номери з ліжками обладнані в салоні великого й просторого літака. Номер люкс знаходиться в кабіні пілота. Всього до послуг постояльців – двадцять сім досить зручних номерів.

Фото взято з сайту http://www.yougoto.ru/
Фото взято з сайту http://www.yougoto.ru/

Не менш оригінально виглядає і хостел Yunak Evleri в Туреччині. Розташований він на території древнього міста, вік якого налічує щонайменше півтори тисяч років. Номери, готові прийняти мандрівників на ночівлю, знаходяться прямо в скалі, а з’єднані вони між собою нескінченними тунелями та лабіринтами.

Привертає увагу мандрівників і Radeka Downunder Underground Motel – хостел, розташований в центрі Австралії. Номери обладнані в підземних шахтах, в яких видобуток корисних копалин вже давно припинили. Крім оригінальних номерів, хостел потішить постояльців ще й комфортною температурою: навіть якщо наверху температура піднімаються до плюс п’ятдесяти, тут зберігатимуться комфортні плюс двадцять п’ять.

Фото з сайту http://www.yougoto.ru/
Фото з сайту http://www.yougoto.ru/

А в південноафриканській республіці в хостел вирішили переобладнати колишній потяг. Він отримав назву Santos Express. Як не дивно, охочих пожити в стаціонарному плацкарті, знаходиться чимало, адже на відстані всього тридцяти метрів від рейсів знаходиться море.


Інші новини розділу