У Міннесоті грабіжник на місці злочину забув вийти зі свого аккаунта в Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 26.06.2014 23:58 · Розділ: Кримінал

Соціальні мережі вже не один раз допомагали поліції ловити грабіжників. Недавно у США Facebook знову «спіймав» злочинця.

Курйозна подія сталася в штаті Міннесота. Тут грабіжник, що забрався в чужий дім, добряче «наслідив»: хлопець з якихось причин залишив у будинку свої особисті речі. Але це ще не все: очевидно, залежний від соціальних мереж злочинець вирішив скористатися моментом і глянути, чи не прийшло йому чогось цікавого на його аккаунт у Facebook. Для цього зловмисник скористався комп’ютером хазяїв будинку. Але трапилася халепа, і через власну неуважність горе-злочинець забув вийти зі свого аккаунта. Власне, це й дозволило поліції встановити особу зловмисника, а потім без зусиль його спіймати.

Господар будинку Джеймс Вуд розповів, що відбулося. Того вечора він повернувся з роботи й побачив, що в будинку явно хтось добре «попрацював». Після перевірки чоловік виявив, що з дому зникла готівка, наручний годинник та кредитні картки. Однак горе-злочинець залишив господареві несподіваний «подарунок» - власне взуття, ремінь та джинси, промоклі під дощем. Спершу чоловік неабияк злякався і запанікував, але потім взяв себе в руки і глянув на комп’ютер, який чомусь був увімкнений: глянувши ближче, власник будинку побчив, що в браузері відкрита чужа сторінка в соціальній мережі.

На місці злочину Ніколас забув вийти з власного аккаунту (фото з сайту http://www.runyweb.com/)
На місці злочину Ніколас забув вийти з власного аккаунту (фото з сайту http://www.runyweb.com/)


Ознайомившись зі змістом сторінки, Вуд зрозумів, що його комп'ютером скористався сам злочинець, що й пограбував його дім. Від імені зловмисника на ім’я Ніколас Уїг Джеймс написав пост, в якому розповів, що його будинок пограбували. На сторінці соціальної мережі той залишив свій номер і попросив всіх, у кого є інформація про Уїга, зв'язатися з ним.

Увечері того ж дня Вуд отримав повідомлення від Уїга. Про що йшлося в повідомленні, не уточнюється, однак Вуд вирішив на нього відповісти, повідомивши грабіжникові, що той забув у нього вдома свої речі. Вуд запропонував злочинцеві повернутися, щоб забрати своє вбрання. Як не дивно, зловмисник погодився, та як тільки він наблизився до будинку, його спіймала поліція, викликана Вудом.

Ніколаса Уїга затримали й пред’явили йому звинувачення в пограбуванні, за що молодикові загрожує покарання у вигляді десяти років позбавлення волі. Що ж стосується Джеймса Вуда, то він назвав скоєне Ніколасом правопорушення найдурнішим злочином в цілому світі.


Інші новини розділу