Джуліан Ассанж стане моделлю Автор: lesya · Опубліковано: 26.06.2014 17:28 · Розділ: Суспільство

Знаменита і скандальна постать в сучасній світовій історії, засновник викривального сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж знову опинився в центрі уваги: повідомляється, що вже зовсім скоро він має намір стати моделлю. Такі зміни в кар’єрному напрямі виявилися несподіванкою як для прихильники Ассанжа, так і для його противників.

Втім, говорити, що Джуліан Ассанж має намір податися в модельний бізнес, не доводиться: навряд чи після серії скандальних викриттів його зацікавлять подіуми. Та й сам показ має куди глибший підтекст: він покликаний привернути увагу до несправедливості звинувачень стосовно Ассанжа, який змушений переховуватися в посольстві Еквадору.

Моделлю Джуліан стане вже у вересні цього року в рамках Лондонського тижня моди. А оскільки територію посольства Еквадору йому покидати заборонено, подіум встановлять прямо тут, на території відомства.

За даними The Daily Mail, засновник сайту WikiLeaks візьме участь у показі разом з шістьма іншими знаменитими моделями. Вони покажуть нову колекцію сина відомого дизайнера Вів'єн Вествуд - Бена Вествуда.

Коментуючи досить несподівану ідею запросити Ассанжа взяти участь у показі, Вествуд заявив, що зробив це виключно заради того, щоб звернути увагу громадськості на положення Ассанжа, оскільки вважає, що звинувачення на його адресу несправедливі.

Створюючи свою колекцію, Вествуд черпав натхнення з костюмів Клінта Іствуда, героя багатьох вестернів. Саме тому модний показ проходитиме під музику зі знаменитого вестерна «Хороший, поганий, злий». Однак деякі моделі чимось скопіювали стиль «несправедливо гонимого» Джуліана Ассанжа.

Варто нагадати, чим Ассанж так прогнівив керівництво більшості держав. Він створив сайт, на якому було опубліковано сотні документів. Все це – дипломатичні переписки багатьох держав. Більшість документів містили не зовсім коректні для оприлюднення дані, тож у 2010 році розгорілася низка скандалів, адже уряди багатьох країн просто прийшли в замішання від опублікованих документів.

Одним з найбільш частих героїв WikiLeaks стали відомства США, хоча Джуліан не оминув увагою й інші країни. А затримали його в Лондоні в 2010 році – запит надіслала Швеція. Джуліана Асанжа запідозрили у зґвалтуванні. З середини червня 2012 він переховується в посольстві Еквадору. Прихльники Ассанжа вважають звинувачення несправедливими.

Джерело: http://newsland.com/news/detail/id/1391471/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.