Нью-Йоркські студенти створили "розумну толстовку" з функцією надсилання SMS Автор: lesya · Опубліковано: 26.06.2014 14:22 · Розділ: Нові технології

Поки одні студенти сушать голову над тим, як би то прогуляти ще одну пару, уникнувши покарання, інші представляють світові унікальні винаходи, які хоч і виглядають дещо кумедно та несерйозно, в майбутньому можуть стати досить важливим відкриттям. Недавно, для прикладу, американські студенти представили «електронну» худі – інтерактивне вбрання, що не тільки вбереже вас від холоду, але й подарує набагато більше можливостей.

Автори розробки – американські студенти з Interactive Telecommunications Program з нью-йоркського університету. Своє дітище вони назвали Smart Hoodie.

Звісно, знайти час на розробку оригінальних гаджетів студентам не так уже й легко. Насичена навчальна програма в поєднанні з необхідністю підзаробити, до якої додається ще й потреба відпочити – все це залишає студентам вищих навчальних закладів зовсім мало часу на всілякі там розробки. Втім, найбільш винахідливі навчилися економити час, щоб витрачати його з користю: хто зна, може, представлений гаджет в майбутньому принесе своїм творцям мільярди доларів. Так, замість того, щоб ночами просиджувати над написанням дипломної, проворні студенти замовляють її у спеціалістів, а вивільнені години витрачають на пошук інноваційних рішень, які б забезпечили їм та всім нам безтурботне майбутнє.

Але повернімося до винаходу американських студентів. В худі чи толстовку вони вшили GSM-модуль, який дозволяє відправляти текстові повідомлення на запрограмовані заздалегідь номери. Цю функцію можна буде активувати жестами рук.

Фото з сайту www.insidemobileapps.com
Фото з сайту www.insidemobileapps.com

На даний час винахідники продемонстрували три таких жести – дотик до капюшона, підкочування рукавів та дотик до рукава. Однак, як твердять студенти, в майбутньому таких жестів стане більше. Поки що винахід американців виглядає досить кумедно, та все ж подальші дослідження в даному напрямку можуть бути вельми корисними. Наприклад, якщо на вас нападуть грабіжники, один простий доторк до рукава, непомітний для злочинців, викличе поліцію на місце злочину. Можливості Smart Hoodie дозволять вам миттєво зателефонувати в швидку, якщо раптом вам стане погано. Як би там не було, винахід потребує удосконалення, тим більше, що на даний час відкритим залишається питання, в який спосіб доведеться прати винахід, щоб не пошкодити вшиту електроніку.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.