Американський студент застряг в гігантській кам'яній вагіні Автор: lesya · Опубліковано: 25.06.2014 12:56 · Розділ: Події у світі

«Цікавій Варварі ніс відірвали» - багатозначно промовляє українська народна приказка, однак її глибока суть зрозуміла далеко не всім, і в світі ой як багато людей, які через надмірну цікавість стають жертвами курйозів та кумедних ситуацій. Власне, в одній з таких ситуацій опинився недавно один молодик у Німеччині: студент вирішив сфотографуватися з незвичайною скульптурою, але його спіткала невдача, і хлопець застряг в гігантській кам’яній піхві. На зміну веселощам прийшло занепокоєння, адже витягти ногу самостійно хлопцеві ніяк не вдавалося. Не зміг допомогти і друг, якому було доручено зробити незвичайну фотографію.

До речі, перед тим, як залізти на оригінальну скульптуру, хлопці поцікавилися у перехожих, чи можна це зробити. Й отримали ствердну відповідь.

«Він просто хотів зробити кумедну фотографію зі статуєю у вигляді вагіни. Німці повідомили нам, що це нормально і що всі так роблять», - розповів згодом журналістам товариш застряглого в скульптурі хлопця.

Хлопець примудрився засунути в скульптуру ногу, а ось витягти її уже не зміг, як не старався. І тут студент помітив, що на нього звертають пильну увагу перехожих. Тоді хлопець, що явно прийшов у замішання, попросив друга викликати аварійну службу. Коли до місця подій прибуло п’ять карет швидких та двадцять дві машини пожежників, роззяв біля пам’ятника зібралося ще більше.

За словами товариша студента, що приїхав зі США, Еріка Гусмана, його друг неабияк збентежився через те, що сталося. Справді, не надто приємно застрягнути однією ногою в гігантській вагіні, та ще й коли над тобою потішається натовп роззяв. Але ось пожежні та рятувальники, що прибули до місця події, схоже, нітрохи збентежені не були.

Власне, Інтернет-користувачі дізналися про курйозний інцидент з порятунком хлопця з надр кам'яної вагіни завдяки Еріку, який одразу ж після того, як все скінчилося, розмістив на онлайн-сервісі Imgur фотографії, зроблені на місці події. Серію кумедних знімків він підписав «Мій друг застряг в статуї вагіни в Тюбінгені».

Втім, навіть якщо б Густав замкнув рота на замок, фото, скоріше за все, з’явилися б в Інтернеті, адже поки рятувальні служби намагалися визволити американця, більшість німецьких перехожих встигли сфотографувати інцидент. Ще б пак, далеко не щодня можна побачити, як людина застрягає в гігантському «вагінальному капкані»…

Джерело: zaberaj.ru/

Інші новини розділу