Британський вчений показав, як правильно нарізати торт Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2014 21:22 · Розділ: Цікаві факти

Чи замислювались ви над тим, як правильно нарізати торт круглої форми? Звичний для більшості спосіб ділити його на сектори, безперечно, дуже зручний, та лише в тому випадку, якщо у вашому домі багато гостей. Так, розділивши круглий торт на сектори, ви зможете порівну поділити всіх гостей.

Втім, якщо цілий торт за раз ви не з’їсте, спосіб ділити його на сектори нікудишній, твердить британський математик Алекс Беллос. Справді, надрізані, але не з’їдені шматки святкового пирога швидко засохнуть, навіть якщо ви заховаєте торт у холодильник, в результаті чого смакові якості кондитерського виробу суттєво знизяться.

Але, як виявилося, існує альтернативний метод нарізання торта. Він дозволяє поділити виріб на порції, при цьому смакові властивості виробу збережуться довше. До речі, метод було розроблено ще на початку минулого століття. В його основі – математичні принципи.

Британський учений-математик Алекс Беллос вирішив відтворити на практиці метод нарізання торта, детально описаний в статті, опублікованій у 1906 році. Стаття детально пояснює, як ідеально нарізати круглий торт, слідуючи математичним принципам.

Алекс власноруч нарізав торт, а сам процес зняв на відео, виклавши його в Інтернет – щоби й інші користувачі могли навчитися нарізати солодке вірним способом.

Замість традиційного поділу на сектори, торт варто ділити наступним способом: умовно проведіть лінію по центру кондитерського виробу, яка б поділила круг на дві рівні частини (зі школи ми знаємо, що це діаметр). Тоді в кожен бік від уявної лінії слід відступити, скажімо, на сантиметр, і розрізати виріб. Фактично, ви вирізаєте скибку через увесь торт, середина якої збігається з діаметром торта.

Відрізану скибку слід акуратно витягти, покласти на окрему тарілку і розрізати ще на кілька частин. А дві половини торта, що залишилися, акуратно зсуньте докупи. Таким чином, місце розрізу буде прикрите, і торт не засохне. Якщо потрібно відрізати ще одну скибку, робите все так само, але вибираєте діаметр, перпендикулярний першому. Відрізана скибка цього разу складатиметься з двох частин. Залишки торта знову зсовуємо і залишаємо на потім.

Втім, що багато говорити: у даному випадку справді краще раз побачити, ніж десять почути чи почитати. Тож дивіться на відео нижче, як правильно нарізати торт.


Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2014/06/24/1283854.html

Інші новини розділу