Президента ПАР намагалися продати через сайт оголошень Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2014 18:57 · Розділ: Події у світі

У різних країнах незадоволений політикою влади народ протестує по-різному: десь оголошують імпічмент президенту, десь організовують масові страйки та демонстрації. В одних країнах народ може сміливо заявити про свої потреби, в інших же йому нічого не залишається, як анонімно погавкувати з-за кутка, як маленькій, але надокучливій собачці… Є такі, які стають на шлях терору та громадянської війни…

Та все це – не для мешканців Південно-Африканської республіки. Їм всі ці штучки, протести, демонстрації та революції ні до чого! Натомість вони вирішили скористатися усіма можливостями капіталізму і… продати власного президента через Інтернет.

Так, цими днями президента ПАР Джейкоба Зуму (Jacob Zuma) виставили в якості лота на одному з сайтів, що публікує оголошення про купівлю-продаж найрізноманітнішої продукції в Інтернеті. Оголошення на ресурсі Gumtree було розміщене дев’ятнадцятого червня, а його автором став користувач під ніком Середній Джо.

Під фотографією теперішнього президента країни «продавець» написав: «Відчайдушно необхідний діючий президент. Даний обходиться занадто дорого».

У тексті до фотографії Середній Джо також написав, що якщо у вас нема коштів, щоб придбати Джейкоба Зуму, ви можете його обміняти на дешевший для ПАР варіант. «Є можливість поміняти на більш розумну/дешеву модель президента», - написав продавець. Анонімний користувач, що опублікував оголошення, запевнив, що розгляне в буквальному сенсі всі пропозиції, що надійдуть від потенційних покупців.

Оголошення в Мережі провисіло недовго – через деякий час після появи його було знято з ресурсу. Але користувачі Мережі, а зокрема сервісу Gumtree, встигли зробити скріншот сторінки з пропозицією і поширити його в соціальних мережах. Скільки точно часу пробуло оголошення на сторінці сайту, не повідомляється. Невідомим залишається й те, хто, власне, видалив оголошення: чи сам автор, чи, може, адміністрація сайту.

Зауважимо, що на сайті Gumtree незвичайні оголошення – не рідкість. Трохи раніше в цьому ж місяці хтось із користувачів за допомогою сайту вирішив продати ще один оригінальний лот - «сукню Іуди».

Користувачі Інтернету часто виставляють на продаж незвичний «товар» - в рамках аукціонів нерідко продають душі чи цнотливість, а також різного роду "одержимі" предмети. А ще жінки продають чоловіків, а чоловіки своїх дружин - і це після десятків років спільного життя! :-)

Джерело: http://vchaspik.ua/

Інші новини розділу