У Голландії випустили електронний "косяк" Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2014 16:34 · Розділ: Розваги

Сьогодні, коли весь світ бореться з курінням, електронною сигаретою нікого не здивуєш. Але ось у випадку з іншим «куривом», яке також викликає залежність, та ще й міцнішу, аніж тютюн, ситуація інша – у вільному продажі набагато менше препаратів, які б допомогли самостійно справитися з залежністю від канабісу, ніж нікотиновмісних засобів, покликаних зменшити симптоми відмови від куріння. Виходить, що для боротьби з залежністю від конопель необхідно звернутися за допомогою до спеціаліста.

Можливо, це відбувається тому, що марихуана, як-не-як, в більшості країн світу перебуває під забороною, тож і засобів, які б допомагали боротися з залежністю від неї, менше. А може, справа в тому, що зловживання марихуаною, як твердять експерти, відкриває шлях до тяжчих наркотиків, від яких за допомогою однієї лише сили волі та якоїсь там жуйки не позбудешся.

Втім, у Голландії, де куріння марихуани дозволене законом, проблемою формування залежності від канабісу, очевидно, зовсім не стурбовані: тут навіть випустили електронний «косяк» - сигарету, до якої можна додавати легкий наркотик.

Його розробкою займалися спеціалісти компанії E-Njoint BV. Недавно вони представили світові першу електронну сигарету, до якої можна додавати легкі наркотики. Щоправда, у комплекті з цигаркою вони продаватися не будуть, та за бажанням до неї можна буде додати трішки чудодійної трави. Як тільки електронні «косяки» надійшли у продаж, їх почали шаленими темпами розкуповувати, при чому винахід для Нідерландів абсолютно легальний.

Електронну сигарету виготовили у вигляді справжнього косяка і навіть прикрасили емблемою із зображенням листочка марихуани, що світиться у темряві – так, щоб у вас не залишилося сумнівів щодо призначення пристрою.

За словами Менно Контанта, головного директора компанії, що представила пристрій, Голландія – це та країна, яка завжди толерантно ставилася до легких наркотиків. І електронні сигарети з марихуаною – демонстрація того, що поки ви дієте в рамках закону, все гаразд.

До речі, трохи раніше компанія E-Njoint Б.В. випускала сигарети з фруктовим смаком. Електронні цигарки компанії не містять смол, тютюну та нікотину. Натомість використовуються пропіленгліколь, гліцерин, водяна пара та натуральні ароматизатори. Щоправда, деякі спеціалісти твердять, що електронні сигарети завдають шкоди нашому організмові не меншої, ніж звичайні цигарки.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.