Знаменитості, які в 33 були ніким Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2014 14:56 · Розділ: Життя

Якщо вам – за тридцять три, а ні дому, ні сім’ї, ні роботи у вас нема, не впадайте у відчай – все ще попереду. Візьміть себе в руки й беріться до роботи: ви зможете стати успішним, багатим і щасливим. Вдалося ж це героям нашої статті, які в своїх тридцять три були ніким, а тепер стали відомими на увесь світ і багатими.

Ви можете спробувати себе в різних сферах. Наприклад, на Форексі: пройшовши бесплатное обучение форекс, ви зможете розпочати свій шлях до успіху з мінімальним стартовим капіталом. І глядь, а через кілька років ваше ім’я вже значиться в списку Forbes…

Думаєте, все це маячня? А ось і ні: ми пропонуємо вам кілька історій людей, які в ЗЗ роки були звичайними сіренькими постатями чи навіть невдахами.

Чарльз Буковскі. Дитинство письменника було досить важким, адже народився він у бідній родині, де батько пив і частенько давав синові стусанів. Коли хлопцеві було двадцять, батько знайшов його перші рукописи і викинув на смітник, сказавши, що ніхто не читатиме це лайно. Чарльз був відлюдькуватим і полюбляв закласти за комірець.

В свої тридцять два він влаштувався на роботу листоношею, і після того, як його забрали в лікарню з кровотечею, викликаною пиятиками, він вирішив знову взятися за літературу. Свої твори публікував у невеликих журналах, а потім написав роман «П’янь». За його мотивами було знято фільм, який приніс авторові славу. Сьогодні Чарльз – класик американської літератури.

Чарльз Буковскі
Чарльз Буковскі

2. Річард Фуллер, архітектор, свого часу мало не наклав на себе руки – він вважав себе винним у смерті власної доньки, яка померла від пневмонії. Тоді Річарду було тридцять два. Він почав пити і поневірявся по роботах. Та коли він захотів звести рахунки з життям, в останній момент вирішив прислужитися людству. Річард влаштував своєрідний експеримент, захотівши перевірити, що може зробити одна-єдина людина на благо всього людства. Він влаштувався в коледж в Північній Кароліні і розробив геодезичний купол. Куполом зацікавилася армія, в результаті чого Фуллер запатентував двадцять п’ять винаходів. Далі він став лауреатом багатьох престижних міжнародних премій і заробив чималий маєток.

3. Не менш зворушливою виявилася історія Анни Марії Моузес. Жінка народилася в селі, вийшла заміж за фермера і все своє життя займалася сільським господарством. У вільний час вона вишивала. Та коли жінці перевалило за сімдесят, вишивання стало надто тяжким заняттям, і вона почала малювати. У 1938 році роботи літньої художниці, що зображували сцени побутового сільського життя, помітив один нью-йоркський колекціонер – вони були виставлені в місцевій аптеці.

А далі – виставки, слава, журналісти та публікації в журналах, міжнародне визнання. Премію Мозес навіть вручав сам президент США Гаррі Трумен...


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.