Як один невдаха-трейдер став причиною світової фінансової кризи Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2014 13:55 · Розділ: Економіка

Сьогодні, коли Форекс став одним із найпопулярніших способів заробітку в Інтернеті, все більше людей вирішують спробувати щастя в даній сфері. Та переважна більшість початківців, потерпівши раз-другий поразку, втрачають азарт і закидають цю справу, так і не досягши висот. А вийти на пристойний рівень вдається лише одиницям.

Фото з сайту finansmir.ru
Фото з сайту finansmir.ru

Втім, від провалів не застрахований ніхто. Єдине, що ви можете зробити, це максимально застрахувати себе від помилок, в чому вам допоможе сайт Roboforex, а також навчитися володіти власними емоціями, адже часто саме азарт і нервові перепади призводили до того, що навіть успішні та досвідчені трейдери терпіли поразку. І то таку, яка вимірювалася мільйонами доларів.

Так, свого часу один з найбільш успішних трейдерів Джон Раснек, торгуючи ієною, примудрився втратити 691 мільйон доларів. Спершу справи його йшли дуже добре, і коли азіатський ринок був у тренді, Джон заробляв чималі суми. Але згодом він почав втрачати, і втрачати немало: спочатку тридцять мільйонів доларів, потім триста. Все дійшло до суми в шістсот дев’яносто один мільйон доларів - її приховати Джон уже не міг. Вреті-решт Раснека засудили до семи років позбавлення волі, зобов’язавши повернути всю суму. Ось що робить з людьми азарт і впертість: якщо б Джон вчасно зменшив свій апетит, всього цього можна було б уникнути.

Де Джон взяв стільки грошей, спитаєте ви? Він займав одну з високих посад в компанії «Allfirst Financial». Він мав право управляти системою торгів на власний розсуд, чим і скористався.

Втім, сума, втрачена Джоном, і зовсім кумедна у порівнянні з втратами Джерома Кервена – той зумів спустити більш семи мільярдів доларів. Власне, необдумані дії Джерома навіть стали причиною світової фінансової кризи 2007 року.

Джером торгував по ф'ючерсах, розпоряджаючись фінансами банку, в якому працював. Спершу він контролював діяльність банківських трейдерів, а потім сам став торгувати, позбувшись семи мільярдів банківських збережень.

За ґрати на цілих вісім років потрапив і Йасуо Хаманака, якого ще називали Містером Міддю. Був час, коли Йасуо контролював 5% світового ринку міді, але потім йому захотілося більшого. І він вдався до махінацій. При цьому Хаманака дійшов до того, що підробляв підписи свого начальства на документах. В результаті його діяльності компанія понесла втрати в розмірі двох з половиною мільярдів доларів.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.