Дзвінки з того світу або Кілька містичних історій про телефонні дзвінки Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2014 13:21 · Розділ: Цікаві факти

Люди є різні. Одні шукають позитив у всьому, що нас оточує, іншим навколишній світ приносить тільки розчарування, й вони, здавалося б, отримують задоволення, смакуючи власні страждання; хтось намагається всім явищам і речам знайти якесь логічне пояснення, інші навіть у найпростішому бачать руку Всевишнього. А є особи, для яких навіть мобільний телефон – містика. Власне, про останніх і піде мова у нашій статті.

Напевне, серед ваших знайомих є люди, які в усьому шукають якісь таємничі послання. Кілька однакових цифр перетворюються для них на таємний містичний код, а чорна кішка, що перебігла дорогу, - на всесвітню трагедію. Весь світ – це загадкові послання, ідентифікаційні коди – витівки диявола, а мобільні телефони – зв’язок з потойбічним світом. Повірте, навіть зайшовши в телефонну базу Владивостоку на http://www.vladivostokphone.ru/, вони знайшли б чимало містичних послань – це ж скільки цифр та містичних комбінацій!!! Втім, якщо відкинути жарти та скептицизм, з мобільними телефонами пов’язано і справді чимало містичних історій. Подейкують, ніби часто ними користуються небіжчики, щоб востаннє зателефонувати до своїх близьких. Здебільшого це відбувається після якоїсь катастрофи чи нещасного випадку.

Один з таких випадків трапився в 1987 році у США. Крістофер Еванс мешкав у невеликому готелі, а його батьки жили в сусідньому містечку. Того нещасного дня на готель, в якому жив хлопець, впав літак, і стався вибух. Батьки Крістофера про трагедію почули по радіо, і не на жарт схвилювалися. Втім, через якийсь час до них зателефонував Кріс і сказав, що у нього все в порядку та що хвилюватися нічого. Але до вечора Кріс більше не дзвонив, і батьки вирішили поїхати на місце трагедії. Там вони знайшли тіло власного сина, накрите білим простирадлом: він загинув під час вибуху.

Фотографію взято з сайту usiter.com
Фотографію взято з сайту usiter.com

Не менш таємничий випадок стався і в житті англійської актриси Іде Люпин. Її батько помер, залишивши заповіт, який та ніяк не могла знайти. І ось через три місяці після своєї смерті батьки зателефонував до Іде і сказав, куди заховав заповіт.

Іноді небіжчики телефонують до спільних знайомих, які можуть не знати, що ті загинули. Одного дня в домі американки Толлі пролунав дзвінок. Вона взяла трубку і почула голос Рубі Стоуна, хлопчика, що раніше мешкав по сусідству, але кілька тижнів тому загинув у автокатастрофі. «Вони казали, що я не зможу їм зателефонувати. Але я ж телефоную вам, чи не так?» - сказав Рубі. До речі, дзвінок жінку не налякав – навпаки, вона зраділа, що почула голос малого.

Містична трагедія сталася й у житті Ніколь Фрідман, мешканки Лос-Анджелеса. Їй наснилося, що її чоловік стікає кров’ю – тому прострелили голову. Прокинувшись, Ніколь задзвонила до коханого, той взяв трубку й запевнив, що все добре. Він говорив так, ніби нічого не сталося, ось лише пошкодував з приводу того, що перебуває зараз так далеко від своєї дружини. Але ввечері того ж дня з’ясувалося, що Ніколь говорила з чоловіком, який кілька годин як помер – його застрелили при спробі пограбування банку.


Інші новини розділу