Експерти склали "вірусну" карту України Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2014 21:08 · Розділ: Життя

Недавно спеціалісти вирішили з’ясувати, комп’ютери яких областей України найчастіше піддаються вірусним атакам. Вони провели спеціальне дослідження, за результатами якого склали карту зараженості України вірусами.

Згідно з отриманими в результаті дослідження, проведеного співробітниками української антивірусної лабораторії Zillya, даними, найбільш вразливими для кібератак виявилися Закарпатська, Рівненська, Кіровоградська області, а також АР Крим. В ході дослідження експерти брали дані з березня по червень цього року.

В регіонах, що виявилися «лідерами» списку, кожен п’ятий комп’ютер заражений вірусом. Натомість мешканці Чернігівської, Вінницької та Київської областей до безпеки своїх комп’ютерів ставляться досить відповідально, тож і кількість комп’ютерів, атакованих вірусними програмами, тут значно нижча, ніж у згаданих вище областях. Досить обережними виявилися і мешканці Житомира та області.

В залежності від регіону віруси, що атакують комп’ютери українців, різняться між собою. На території Закарпаття найчастіше можна рекламні модулі та троянські програми, тоді як на комп’ютери мешканців Рівного та області чатують бекдори, рекламні модулі, трояни та мережеві черв'яки.

Експерти також з’ясували, що мешканцям економічно-розвинених регіонів країни, до яких в першу чергу варто зарахувати Київ, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк та Львів, варто остерігатися троянських програм сімейства Trojan.Agent.Win32. Цей вірус створений спеціально для крадіжки конфіденційних даних користувачів, що включають в себе доступи до Інтернет-ресурсів та банківських карт, а також інформації, яку зловмисники можуть використати для крадіжки приватних фінансів користувачів.

Однією з найменш заражених областей виявилася Івано-Франківська область: тут заражений в середньому один комп’ютер на двадцять інших.


Активним користувачам Інтернету експерти радять встановлювати на комп’ютер антивірусні програми. Найкраще справлятимуться з роботою платні версії програм, та якщо фінанси не дозволяють вам витратити гроші на продукт, можете скористатися безкоштовними версіями: як-не-як, вони забезпечать непоганий рівень захисту. Лишати ж комп’ютер напризволяще, сподіваючись, що вас вірус не атакує, не варто: шкідливе програмне забезпечення несе за собою чимало проблем: від несправностей у роботі комп’ютера до крадіжки грошей з банківських карт чи електронних гаманців.

Джерело: http://proit.com.ua/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.