У Нью-Йорку пройшов показ весільних суконь, виготовлених з туалетного паперу Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2014 18:35 · Розділ: Життя

Цими днями у Нью-Йорку відбувся досить цікавий показ, що вже вкотре привертає увагу публіки – в рамках шоу присутні отримали можливість погледіти на весільні сукні, виготовлені з незвичного матеріалу – туалетного паперу.

Показ організовано не вперше: цьогорічний конкурс став десятим за рахунком. Його організатором є бюро весільних послуг Cheap-Chic-Weddings. Серед дозволених для виготовлення весільних суконь матеріалів, крім туалетного паперу, були клей, скотч та нитки.

В рамках конкурсу учасники-дизайнери представили досить оригінальні колекції. І навіть незвичний матеріал виготовлення не завадив сукням виглядати по-справжньому розкішними.

Власне, з туалетного паперу виготовлялися й інші весільні аксесуари - вуаль, фата та рукавички. З білого туалетного паперу учасники конкурсу створювали тонкі мережива, виготовляли розкішні квіти, імітували сітку та вишивку, і навіть створювали імпровізовані намистини.

Фасони суконь, продемонстрованих в рамках показу, найрізноманітніші - це й сукні з турнюром, і моделі зі шлейфами та фігурними декольте.

Сукня і мереживо з туалетного паперу (фото з сайту http://korrespondent.net/)
Сукня і мереживо з туалетного паперу (фото з сайту http://korrespondent.net/)

Перемогу у конкурсі здобула двадцятивосьмирічна Сьюзан Бреннан, що отримала грошову винагороду – приз в розмірі десяти тисяч доларів. На виготовлення своєї сукні вона витратила двадцять рулонів туалетного паперу та місяць часу.

До речі, сукні з незвичних матеріалів – не рідкість серед сучасних дизайнерів. Чого варта «м’ясна» сукня Леді Гага, що кілька років тому наробила стільки шуму?.. Втім, є й інші вельми неочікувані «тканини». Наприклад, одна корейська художниця в якості матерії для пошиття оригінальних суконь використовує їжу.

Сукня з зеленої цибулі (фото з сайту http://www.gastronom.by/krasota/platya-iz-edi.html)
Сукня з зеленої цибулі (фото з сайту http://www.gastronom.by/krasota/platya-iz-edi.html)

Досить оригінальною виявилася її колекція суконь з овочів. Енью Сунг (Yeonju Sung) створила оригінальну сукню з цибулі, баклажанів та помідорів. Оригінально, але зовсім непрактично. Втім, шукати користі в мистецтві – справа неблагородна, адже воно призначене виключно для того, щоб радувати наше око, а сукням Сунг це вдається…

Сукня з баклажанів (фото з сайту http://www.gastronom.by/krasota/platya-iz-edi.html)
Сукня з баклажанів (фото з сайту http://www.gastronom.by/krasota/platya-iz-edi.html)
Сукня з помідорів (фото з сайту http://www.gastronom.by/krasota/platya-iz-edi.html)
Сукня з помідорів (фото з сайту http://www.gastronom.by/krasota/platya-iz-edi.html)
Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.