Американські дизайнери представили "пояс вірності" для жінок Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2014 13:25 · Розділ: Нові технології

Недавно американські дизайнери відшукали ще один спосіб заробити на представницях прекрасної статі, скориставшись для цього не зовсім благородними методами. Зробивши ставку на жіночі страхи, вони випустили білизну, покликану захистити жінок від ґвалтівників. Ось лише надійність випущеного товару можна піддати сумнівам.

Так, за даними The Daily Mail, американські дизайнери створили жіночі труси, які захистять представниць прекрасної статі від можливого зґвалтування.

Розробкою «трусів вірності» займалися фахівці з виробництва еластичних матеріалів. Їм вдалося створити тканину, яку не можна ні порвати, ні розрізати. Тож білизна, зшита з цієї тканини, надійно захистить свою власницю від стороннього проникнення. Крім того, всередину трусиків буде вмонтовано спеціальний «пояс вірності», оснащений трьома кодовими замками – на поясі та обох ногах. На замках можна буде встановити спеціальний код, і вони відкриватимуться лише за бажанням власниці. Ось лише що робити, якщо ґвалтівник прикладе ніж до горла? Напевне, більшість жінок все-таки «пригадає» код…

Як твердять розробники, для того, щоб запустити винахід у масове виробництво, їм знадобляться кошти, яких у них поки що нема. Тому вони розпочали в Інтернеті збір пожертвувань.

На даний час американським виробникам вдалося зібрати сорок тисяч доларів – як бачимо, американці зацікавлені у виготовленні захисної білизни. Втім, розробники зазначили, що спеціальна білизна, що захищатиме жінок від ґвалтівників, надійде у продаж лише в тому випадку, якщо в наступні два тижні сума пожертвувань переступить позначку в п’ятдесят тисяч доларів.

Користувачі Інтернету досить жваво відреагували на повідомлення про винахід білизни. І поки одні перераховують суми, щоб захисні труси стали частиною нашої повсякденної реальності, інші користувачі Мережі піддали винахід жорсткій критиці, вважаючи, що виробники просто-на-просто бажають нажитися на страхах прекрасної половини людства. Такий маркетинговий хід вони називають недобросовісним, закликаючи користувачів не перераховувати гроші на будь-що.

До речі, трохи раніше схожий винахід було представлено в Індії, країні, де проблема зґвалтувань є однією з найсерйозніших на сьогоднішній день. Тут вирішили випускати бюстгальтери з вбудованим електрошокером, який би при спробі насильно його зняти «карав» зловмисника потужним ударом електричного току.

Джерело: http://topnovosti.com/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.