На шкільному святі дітей розважали стриптизом Автор: lesya · Опубліковано: 20.06.2014 20:52 · Розділ: Події у світі

Шкільне свято, що цими днями відбулося в одній зі шкіл США, шокувало не лише наймолодших школярів, але і їхніх батьків: замість пісеньок і віршиків, традиційних на таких урочистостях, їх розважали… еротичними танцями на пілоні.

Обурені батьки взагалі не розуміли, що відбувається: частина з них покинули захід, інші ж залишилися до кінця, однак були украй здивовані тим, що витворяє одягнена в ультракороткі золотисті шорти та вкорочену футболку дівчина біля жердини. Цей танець, вважає багато хто, неприпустимий в шкільних стінах. Власне кажучи, багатьом він зіпсував свято.

Втім, директор школи й танцювальний керівник, що влаштували виставу, нічого поганого в тому, що сталося, не бачать. Вони переконані, що танець був зовсім не відвертим, а обурення батьків – це вже якась аж надто неадекватна реакція.

Викладач школи танців станцювала дітям стриптиз
Викладач школи танців станцювала дітям стриптиз

Один з батьків, у якого аж двоє школярів відвідують названу школу, розповів, як в один прекрасний момент дівчина-танцівниця повисла на жердині вниз головою, розставивши в повітрі ноги і виставивши на всезагальний огляд набагато більше, ніж це допустимо в присутності дітей. Батько, ім’я якого не називається, зауважив, що, власне, надто відвертим було саме вбрання, і якщо б танцівниця одяглася скромніше, зовсім по-іншому присутні сприйняли б і її танець. Так, танці на пілоні далеко не завжди виглядають вульгарними. Однак відвертий костюм вкупі з еротичними позами і викликали таку реакцію батьків.

Розповідаючи про мету заходу, директор школи Капа Варшоу зазначила, що танець виконували учасники школи танців на пілоні, щоб ті продемонстрували дітям, як здорово підтримувати себе в хорошій фізичній формі.

«На свято ми вирішили запросити танцювальний колектив. Був один виступ викладача та кілька дитячих. Це дуже хороше заняття, яке може допомогти дітям підтримувати себе у формі, і це цікаво», – зазначила вона.

Еротичний танець на пілоні виконала викладачка. Танцювала вона під пісню з популярного діснеївського мультфільму «Холодне серце». На її думку, в танці не було нічого зайвого, і діти здорово провели час.

До речі, сам виступ включав ще й попурі з мультфільму «Король лев», у якому брали участь дорослі, переодягнені в костюми бурундучків та суриків. Найменшими учасниками вистави стал чотирирічні малюки.

Директор школи зазначила, що офіційних скарг від батьків не отримувала.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу