Фото красивого злочинця зібрало більше 35 тисяч "лайків" на Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 20.06.2014 22:43 · Розділ: Кримінал

Давно відомо, що зовнішність часом буває дуже оманлива, і за ликом ангела криється диявольська сутність, чи, навпаки, потворна оболонка приховує тонку і благородну душу. Власне, у такий спосіб доля пожартувала і з Джеремі Міксом, наділивши його смертельним коктейлем привабливої зовнішності та злочинних намірів.

На сьогоднішній день Джеремі Міксу тридцять років. Він перебуває в одній з в’язниць США в очікуванні суду – Джеремі звинувачують в незаконному зберіганні вогнепальної зброї та боєприпасів до неї. Яка міра покарання загрожує Джеремі, що несподівано став улюбленцем добрячої частини жіноцтва, не повідомляється.

Фотографія привабливого злочинця з’явилася вчора, дев’ятнадцятого червня, на сторінці поліції каліфорнійського міста Стоктон в соціальній мережі Facebook. За нецілу добу фотографія зібрала більше тридцяти п’яти тисяч «лайків» - така кількість була зафіксована ще вранці.

Найбільше лайків, ясна річ, надійшло від жіночої половини користувачів соцмережі – вони визнали затриманого Джеремі Мікса надзвичайно привабливим і журилися з приводу того, що «така краса пропаде даремно».

В ході поліцейського рейду разом з Міксом заарештували ще трьох чоловіків, фотографії яких також з’явилися на сторінках мережі. Але вони користуються куди меншою популярністю серед користувачок – знімок Террі Бейлі назбирав сімсот вісімдесят два «лайки», Джузрі Коулмана – п’ятдесят сім, а Джоеліна Коулмана – всього шістнадцять.

Що ж стосується фотографії «красеня-злочинця» Мікса, то користувачі мережі залишили більше одинадцяти тисяч коментарів до його знімку. Жінки не скупилися в словах та не соромилися виражати свої емоції: «Я хочу, щоб він увірвався в мій дім», «О Боже, які очі!», «Хочу його», «Який милий», - пишуть представниці прекрасної статі.

Чоловіки ж (традиційної орієнтації), яких краса хлопця залишила байдужими, журилися з приводу того, який низький рівень моральності демонструють дівчата, готові захоплюватися нехай і красенем, та все ж злочинцем.

А дехто радив Джеремі зійти зі злочинного шляху, щоб спробувати щастя в модельному агентстві. Також не повідомляється, одружений чоловік чи ні – останній варіант міг би розбити дамам серце.

Втім, чи можна вважати Джеремі злочинцем, не нам судити: сам факт зберігання вогнепальної зброї, що є порушенням закону, про людину говорить не надто багато. Ось лише питання, чи використовував Джеремі зброю, залишається відкритим.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/06/20/handsomecrime/

Інші новини розділу