Незадоволений клієнт Jaguar доставив автомобіль в сервіс на ослах Автор: lesya · Опубліковано: 20.06.2014 15:13 · Розділ: Авто-мото

Курйозний випадок цими днями стався в Індії – тут незадоволений клієнт знаменитої марки Jaguar доставив свій автомобіль у сервіс… на ослах. Чоловіка вивів з себе рівень обслуговування підрозділу компанії на території Індії: не дочекавшись, поки його автомобіль приведуть до ладу, обурений індієць вирішив відбуксирувати автомобіль у автосервіс за допомогою чотириногих тварин.

Власник автомобіля – індієць Рахул Такреум. За свій Jaguar XF він виклав чималу суму, отож і розраховував отримати якісний автомобіль, кращий з кращих. Втім, його сподівання не виправдалися: авто раз за разом виходило з ладу, а працівники місцевого фірмового автосервісу не могли його належним чином полагодити. Щоб висловити свій протест якістю марки і обслуговування в цілому, чоловік запряг сім ослів і притарабанив свого «ягуара» в сервіс.

Саму машину Рахул прикрасив плакатами, на яких виднілися красномовний напис: «Псевдомашина, псевдокомпанія, псевдосервіс».

Після постійних поломок у Такреума навіть виникло запитання: «Що краще - осел чи Jaguar за п'ять мільйонів рупій?». Схоже, чоловік схильний зробити вибір на користь останніх.

Індієць розповів, що за автомобіль він заплатив вісімдесят тисяч доларів. Це, звісно, не мільйони, та все ж сума явно не маленька. Авто своєї вартості не виправдало: систематичне виникнення несправностей дошкуляло Рахулові, а на даний час в авто вийшли з ладу фари, бампер та ходова частина, при чому в дилерському автоцентрі усунути ці несправності не змогли.

Інцидент одразу набув розголосу, привернувши увагу ЗМІ, і ним, ясна річ, зацікавилися представники концерну, висловивши сподівання, що їм вдасться якнайшвидше вирішити проблему. Справді, кому ж потрібна така антиреклама?..

Ягуар не задовольнив клієнта (фото з http://avtoport.ua/)
Ягуар не задовольнив клієнта (фото з http://avtoport.ua/)

Зауважимо, що це далеко не перший випадок, коли власники дорогих автомобілів демонструють своє зневажливе ставлення до престижних марок. Трохи раніше один гарячий італієць розбив сокирою та кувалдою свій спорткар BMW M6, за який перед тим заплатив сто двадцять тисяч євро. Навесні минулого року китаєць публічно розбив свій Maserati Quattroport. Ще один мешканець Піднебесної взагалі вирішив похоронити своє авто - Porsche Cayenne - з усіма почестями. Такий ось протест проти неякісної роботи знаменитих і розрекламованих автомобільних брендів...

Джерело: http://avtoport.ua/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.