Колишній американський військовий розповів, як подорожував у часі Автор: lesya · Опубліковано: 19.06.2014 22:00 · Розділ: Цікаві факти

Американець Ал Білек, колишній військовий, що був, за його власним твердженням, учасником знаменитого Філадельфійського експерименту, розповів, як в рамках експерименту подорожував у часі. За словами колишнього вояки, він двічі побував у майбутньому: раз у 2137, де провів шість тижнів, і раз у 2749-му – тут вже Ал прожив цілих два роки. Враження, здобуті під час подорожі у часі, дозволяють Білеку твердити, що людство вже найближчим часом чекають радикальні зміни, що торкнуться всіх сфер нашого життя – від медицини до геополітики.

Альфред Білек розповів, що в 2137-му потрапив у госпіталь, де його лікували від дуже потужного радіаційного опромінення. Терапія включала в себе нові вібраційні технології та технології використання світла. Від традиційної медицини людство через сто двадцять три роки вже відмовиться повністю. Весь цей час по телевізору йшли новинні програми, з яких він і дізнався, що відбулося за останнє століття.

Перші зміни почалися вже до 2025 року – через глобальні зміни клімату. Людство вийшло на контакт з позаземними цивілізаціями.

До 2137-го року рівень води в океані суттєво підвищиться, що змінить обриси континентів. Населення Землі скоротиться до трьох сотень мільйонів осіб, всі народності між собою змішаються, і світом правитиме тимчасовий військовий уряд. Однак перед цим у війні повинні зіткнутися США і Європа, Росія та Китай.

Зовсім іншим є 2749-й рік. В цей час люди житимуть у суспільстві соціалізму в традиційному розумінні цього слова. Людина отримуватиме все, що їй необхідно, і розвиватиметься за власним бажанням. За світовим устроєм стежитиме гігантська кристалічна плаваюча структура зі штучним інтелектом, яка спілкуватиметься з людством за допомогою телепатії. До того часу люди створять величезні плавучі мости, що дрейфуватимуть в океанах.

За словами Білека, у 2749-му йому стерли пам’ять, й окремі уривки йому вдалося пригадати лише з часом.

Згідно з окремими даними, Філадельфійський експеримент був проведений 28 жовтня 1943-го року. Це був секретний проект, в рамках якого ВМС США випробовували можливості телепортації за допомогою потужного електромагнітного поля. На борту есмінця «Елдрідж» перебувала 181 людина. Більшість екіпажу загинула через радіоактивне випромінювання, інші перемістилися в часі. Багато людей просто-на-просто втиснуло в стіни корабля. Однак офіційного підтвердження експеримент не отримав, і більшість тих, кому вдалося вижити під ча експерименту, називають все це вигадкою.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу