Американський підліток відкрив перший у світі "ломбард кросівок" Автор: lesya · Опубліковано: 19.06.2014 19:30 · Розділ: Події у світі

Виявляється, заробляти можна практично на всьому. І навіть на поношених кросівках: недавно один нью-йоркський підліток відкрив перший у світі ломбард кросівок, в якому молодь під заставу свого спортивного взуття може отримати готівку, якщо раптом зіткнеться з фінансовими труднощами. Головна умова – щоб кросівки не смерділи.

Власником магазину є шістнадцятирічний Чейз Рід з Гарлема. У своєму «кросівковому» ломбарді він приймає неабияке взуття. Здебільшого це дорогі дизайнерські моделі, випущені обмеженим тиражем.

Ідея відкрити такий магазин з’явилася у хлопця після того, як він попрохав у свого батька Троя позичити йому п’ятдесят доларів – а кількома днями раніше хлопець придбав собі пару дорогих кросівок. Хлопець навіть пообіцяв батькові, що віддасть тому своє новесеньке взуття, якщо раптом не зможе повернути гроші вчасно.

«Я не повірив власним вухам, коли син запропонував мені віддати свої нові кросівки, якщо не зможе повернути $50», - розповів Трой.

Власне, тоді батько з сином і вирішили відкрити ломбард. На його відкриття потрібні були гроші, тож Чейз вирішив продати свою колекцію спортивного взуття, що налічувала дві сотні моделей. Коли Рід йде до школи, в магазині сидить його батько. Але після уроків та на вихідні в ломбарді працює сам хлопець.

За взуття дають гроші лише в тому випадку, коли воно проходить «ароматні» критерії – смердючі кросівки тут не приймуть. Своє взуття тут можна продати або ж залишити в якості застави. Якщо ж ви вирішите одразу їх позбутися, то отримаєте вісімдесят відсотків доходів – двадцять Чейз забере собі.

За пару злегка поношених кросівок можна отримати приблизно сотню баксів. Втім, за деякі моделі Рід платив і кілька тисяч доларів – клієнт залишив у заставу кросівки Nike LeBron Crown Jewels та дві пари Nike Air Jordans.

«У дітей нема прикрас і автомобілів, зате в них є кросівки, які коштують тисячі доларів», - розповів Трой журналістам.

За словами власників ломбарду, причини, які штовхають молодь закладати власне взуття, різні: комусь потрібно було покрити витрати на похорон, комусь – придбати сукню на випускний вечір. До речі, обміняти кросівки на сукню вирішили аж дві дівчини.

Останнім часом ексклюзивне спортивне взуття перетворилося на непоганий бізнес. Моделі обмежених серій коштують тисячі доларів. Трохи раніше, для прикладу, пара кросівок Air Jordan 1s, підписана баскетбольною зіркою, були продані з молотка за шістдесят тисяч доларів.

Джерело: http://limon.postimees.ee/

Інші новини розділу