В Алькатрасі жінка-привид добряче налякала пару американців Автор: lesya · Опубліковано: 19.06.2014 17:08 · Розділ: Цікаві факти

Вірити чи не вірити в потойбічний світ з примарами та духами, особиста справа кожного. Та іноді трапляються випадки, що ставлять у безвихідь навіть скептиків, змушуючи їх повірити у неймовірне.

Один з таких випадків стався недавно в стінах знаменитої в’язниці Алькатрас: тут одній жінці, що приїхала на екскурсію, «пощастило» зробити моторошний знімок. Фотокамера несподівано для її власниці зафіксувала постать жінки-примари, що стояла біля вікна тюремного блоку. При цьому знімок вийшов досить чітким і виразним.

Власниця телефону - Шейла Сіллері-Уолш – родом з Бірмінгема. Свою відпустку жінка вирішила провести разом з другом Полом Райсом у Каліфорнії. А якщо ви їдете до Каліфорнії, то гріх не побувати в чи не найбільш знаменитій в’язниці світу, що стала «домом» для сотень жорстоких гангстерів, кривавих маніяків та спритних грабіжників банків. До речі, серед найбільш знаменитих ув’язнених – мафіозі Аль Капоне, якого довший час не могли спіймати, а коли спіймали, то вкинули до Алькатрасу, щоб навіть надії вибратись на волю він не плекав.

Жінка сфотографувала примару
Жінка сфотографувала примару

Власне, неподалік узбережжя Сан-Франциско і розташована знаменита в’язниця, куди вирішили навідатися безтурботні літні американці.

Вони розповіли, що лише один вигляд тюремних коридорів справляє гнітюче враження: навіть розуміючи, що це всього лише екскурсія, ти почуваєшся моторошно і незатишно в товстезних стінах цієї смертельної пастки для злочинців.

Біля одного з вікон порожнього блоку американка зупинилася, щоб сфотографувати на свій iPhone 5с одну з камер. Та коли вона глянула на знімок, то побачила, що замість «інтер’єру» камери прямо на неї дивиться якась жінка, хоча в кімнаті було порожньо.

Темна жіноча фігура на знімку одразу відбила у Шейли інтерес до екскурсії. Вона знову й знову дивилася на моторошне фото, намагаючись знайти якесь розумне пояснення дивній постаті на знімку. Навіть Пол, який все скептично ставився до примар, змушений був визнати, що тут щось не так.

«Коли я вперше глянув на фото, я намагався знайти раціональне пояснення жіночій фігурі на знімку, переконуючи себе, що це просто відображення Шейли, - розповів колишній скептик Пол. - Але, приглядівшись, я зрозумів, що це не так. Волосся та одяг цієї жінки з іншої епохи - так одягалися дами тридцятих чи сорокових років минулого століття».

Тоді пара розпочала власне розслідування, спробувавши зв’язатися з колишнім персоналом в в’язниці. Але ніхто зі старожилів жінку так і не впізнав.

Шейла та Пол
Шейла та Пол


Джерело: http://www.amic.ru/news/270265/

Інші новини розділу