Вчені відтворили рецепт еліксиру молодості, виявленого археологами у Нью-Йорку Автор: lesya · Опубліковано: 19.06.2014 13:46 · Розділ: Наука

Недавно на території одного будівельного майданчика в Нью-Йорку було виявлено цікаву знахідку. Тепер з’ясувалося, що старовинні пляшечки заповнені так званим «еліксиром молодості». Хто зна, може саме цей таємничий еліксир і дозволить людству розгадати секрет вічної молодості...

Виявили цінну знахідку, датовану дев’ятнадцятим століттям, вчені-археологи, що проводили розкопки на місці будівництва нового готелю в китайському кварталі Нью-Йорка. Всього було знайдено більше сотні різних пляшечок та предметів, що оповідають нам чимало цікавого про гастрономічні звички людей, що жили тут більш як півтора століття тому. Однак вчених найбільше зацікавив один предмет: скляна пляшечка зеленуватого кольору з написом «Еліксир довголіття». Вони переконані, що вміст пляшечки і справді цілющий, то ж тепер мають намір відтворити склад напою і випробувати його на собі.

До речі, раніше на місці будівництва розташовувався німецький пивний сад та музичний зал «Атлантік Гарден», збудований у 1858-му році.

Археологи, які виявили знахідку, одразу зацікавилися вмістом пляшечки і спробували відтворити склад того, що було всередині. Виявляється, інгредієнти напою активно використовуються і в наші дні. Керівник дослідження Аліса Лурія розповіла, що, коли побачила пляшечку, разом з колегами практично зразу вирішила випробувати її вміст на собі. Вчені захотіли дізнатися, яким був напій на смак та чи заслуговує він на свою назву.

Рецепт напою вчені в таємниці не тримають – вони вирішили поділитися секретом довголіття з усіма бажаючими. До складу еліксиру входять трави та значна кількість алкоголю. Тож пити його слід не великими ковтками, а по декілька крапель.

А ось і старовинний рецепт, якщо раптом вам заманеться випробувати ефект чудодійного еліксиру на собі. Вам знадобиться:
- тринадцять грамів алое;
- трохи більше двох грамів ревеню (2.3 грама);
- така ж кількість тирличу;
- 2,3 грама білої куркуми;
- 2,3 грама білого шафрану.

Все це слід залити водою в кількості 114 мілілітрів та зерновим спиртом (249 мілілітрів). Втім, скільки повинен настоюватися еліксир, не сказано. Також не уточнюється, чи для еліксиру потрібен сік алое й ревеню, чи м’якоть рослин з соком. Втім, маючи дані, наведені вище, можна експериментувати, виготовивши власний напій, покликаний принести довголіття та зберегти молодість.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.