Анджеліна Джолі стала лицарем Автор: lesya · Опубліковано: 19.06.2014 09:15 · Розділ: Суспільство

Почесної нагороди цими днями удостоїлася знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі – їй дісталося лицарське звання. Втім, оскільки Джолі не є підданою Великобританії, їй доведеться задовольнятися званням «почесної дами», адже рицарські титули роздаються тільки громадянам Сполученого королівства.

Нагороду Анджеліна отримала з рук самої королеви. Єлизавета Друга нагородила популярну голлівудську актрису орденом Святого Михайла і Георгія. Це дуже почесна нагорода, яку отримують одиниці. Тридцятидев’ятирічна Джолі отримала її за свою діяльність в гуманітарній сфері.

Анджеліна Джолі готова присвятити життя на боротьбу з насильством (фото з сайту http://art.gazeta.kz/news/andzhelina-dzholi-stala-rycarem-newsID18873.html)
Анджеліна Джолі готова присвятити життя на боротьбу з насильством (фото з сайту http://art.gazeta.kz/news/andzhelina-dzholi-stala-rycarem-newsID18873.html)

Так, знаменита кінозірка вже давно відсунула акторську діяльність на другий план. Вона стала послом доброї волі ООН, і на даний час бере активну участь у кампаніях, спрямованих на боротьбу з насильством над жінками в районах воєнних дій. Крім того, в якості спеціального представника ООН у справах біженців актриса часто відвідує зони воєнних конфліктів, допомагає в мобілізації коштів, очолює гуманітарний фонд, що займається запобіганням сексуального насильства.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт з дітьми (фото з сайту www.liveinternet.ru)
Анджеліна Джолі і Бред Пітт з дітьми (фото з сайту www.liveinternet.ru)

«Це дуже цінна нагорода для мене, адже я маю намір присвятити цій діяльності все життя. Для мене велика честь брати участь у діяльності фонду, допомагати жінкам, які стали жертвами зґвалтувань. Я знаю, що для виконання цього завдання знадобиться ціле життя, і я готова, щоб це було моє життя», - розповіла Джолі.
До речі, знаменита актриса – не перша американка, яка удостоїлася почесної британської нагороди. Раніше лицарями ставали американці Рональд Рейган, що займав пост президента, знаменитий режисер Стівен Спілберг, а також засновник компанії Microsoft Білл Гейтс.

Що ж стосується актриси, то її ім’я частенько зринає в пресі. Щоправда, в більшості випадків у позитивному контексті. Актриса живе в цивільному шлюбі зі знаменитим Бредом Піттом, але незабаром пара має намір офіційно зареєструвати свої взаємини. При чому церемонія одруження буде організована так, як забажають діти.

На даний час в сім’ї Джолі та Пітта шестеро дітей, з них трьох сім’я усиновила. Недавно з’явилася інформація, ніби пара планує усиновити ще одного малюка.

Джерело: http://www.runyweb.com/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.