Колектив Queen випустить «втрачений» концертний альбом Автор: lesya · Опубліковано: 18.06.2014 20:57 · Розділ: Музика

Легендарна британська група Queen зовсім скоро пообіцяла потішити своїх фанатів: колектив планує випустити концертний альбом, який протягом тривалого часу вважався загубленим. Про це пише видання The Guardian.

За інформацією видання, новий альбом, що отримає назву Queen: Live at the Rainbow'74, фанати зможуть придбати вже у вересні цього року. Альбом міститиме уривки музичних композицій, виконаних в рамках трьох концертів колективу, що відбулися в 1974 році в театрі Rainbow у Лондоні. Тоді ці концерти відвідало більше трьох тисяч осіб.

До речі, серед записів є по-справжньому унікальні: наприклад, композиція The Fairy Feller's Master Stroke є єдиним збереженим «живим» виконанням пісні.

Спершу члени рок-гурту планували випустити «живий» альбом, до якого б увійшли записи виступів в театрі Rainbow. Цей збірник повинен був стати третім серед випущених колективом. Однак згодом музиканти свої плани змінили, і альбом загубився десь серед архівів.

І лише через чотири десятиліття після легендарних концертів учасник групи Брайан Мей разом з Роджером Тейлором, які й сьогодні продовжують музичну діяльність, відшукали архівні записи і вирішили їх видати. Щоправда, музикальні композиції, записані в 1974, повинні пройти попередню обробку. «Загублений» альбом, що побачить світ у вересні, включатиме в себе в загальному сорок один трек.

До речі, це не єдиний альбом групи, який планують випустити її учасники в цьому році. Трохи раніше стало відомо, що члени колективу мають намір випустити збірник, до якого увійдуть композиції у виконанні Фредді, яких до цього часу публіка ще не чула. Про це повідомив гітарист групи Брайан Мей під час однієї з бесід з журналістами:

«Ми знайшли кілька треків, на яких Фредді співає, ми граємо, і вони дуже гарні, - розповів Мей. - Це, звичайно, збірник, але тут є матеріал, якого не чув ніхто і ніколи».

За словами Мея, більшість композицій були записані у вісімдесяті, коли колектив працював на повну потужність. «Це великі, великі балади і великий, великий епічний звук», - підсумовує Мей.

Нагадаємо, що знаменита група Queen з’явилася на світ у 1970-му. Вона завоювала неймовірну славу, ставши знаменитою в цілому світі, але після того, як у 1991 вокаліст Фредді Мерк'юрі помер, колектив практично припинив свою діяльність. Членами колективу залишилися Брайан Мей і Роджер Тейлор, які продовжили гастролювати під знаменитим брендом Queen, але вже з іншими вокалістами. На даний час в Queen співає вокаліст Адам Ламберт.

Джерело: http://news.rambler.ru/25572589/

Інші новини розділу