Британські листоноші доставили листа "на село дідусеві" Автор: lesya · Опубліковано: 18.06.2014 18:43 · Розділ: Події у світі

Лист таки дійшов до адресата (фото з idiot.fm)
Лист таки дійшов до адресата (фото з idiot.fm)

Скільки листів пропало без вісти, і скільки цінних повідомлень було загублено через те, що на конверті значилася неправильна адреса! Всього одна помилка в написанні імені чи адреси могла перетворити лист на непотріб, який так ніколи й не побачить свого адресата…

Однак співробітники британської пошти до своєї роботи ставляться дуже серйозно – вони розуміють, як деякі люди чекають листа, навіть у наш час, коли спілкування проходить здебільшого за допомогою мобільного зв’язку та Інтернет-технологій. Саме тому недавно британські листоноші доклали чимало зусиль, щоб доставити листа, як-то кажуть, на село дідусеві.

Так, на листі не було вказано ні адреси, ні імені адресата. Втім, це не завадило листоношам доставити листівку за адресою.

Автором листа, як згодом стало відомо, став шестирічний Джеймс Тангейт. Він вирішив написати листа своєму дідусеві.

На момент написання листа хлопчик відпочивав в Корнуеллі. Отриманими на відпочинку враженнями він вирішив поділитися зі своїм дідусем. «Дорогий дідусю! Ми піймали п’ятдесят сім крабів, від Джеймса», - написав малий, однак у графі адреси він вказав наступне: «Завідувачу пральними машинами, Іксворт».

Зверху батько хлопчика додав уже від себе: «Б'юся об заклад, Королівська пошта ніколи не доставить цього листа!». Та, як бачимо, він помилився.

Чи то слова батька спонукали листонош довести свою працездатність, чи то текст листа їх настільки зворушив, але на превеликий подив усіх дід Джеймса, шістдесятидворічний механік, що займається ремонтом побутової техніки і живе в заміському будинку за кілька сотень кілометрів від міста Іксворт, таки отримав листа від онука.

«Може бути, що в нашому районі мене вже всі знають, адже я займаюся ремонтом техніки вже не один десяток років», - припускає старий.

Однак співробітники Королівської пошти заявили, що вони завжди працюють схожим чином: щоб доставити листа, вони не лінуються проїхати зайву милю. І навіть якщо самим доведеться шукати адресата, розпитуючи місцевих мешканців, вони готові зробити і це.

До речі, колись, коли ще не було Інтернету, листи і справді дуже цінувалися. Настільки, що найдовший тюремний термін отримав один листоноша, який знищив близько сорока тисяч листів. Його засудили до 384 912 років тюремного ув’язнення. Габріель Марч Грандос навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Джерело: http://infosmi.net/kuryozy/

Інші новини розділу