Британець створив для відвідувачів супермаркету особливі комічні цінники Автор: lesya · Опубліковано: 18.06.2014 16:24 · Розділ: Життя

Світ – прекрасний і неповторний, а життя сповнене щасливих моментів, якщо ви мислите позитивно. І навпаки: якщо у вашій душі оселилися негативні думки, то все навколо видаватиметься брудним і огидним. Як твердять психологи, негативно налаштовані люди самі притягують до себе нещастя, тож щоб уникнути біди, варто звертати увагу на милі дрібнички, які скрашують наше повсякденне життя.

На щастя, є люди, завжди готові поділитися позитивом з оточуючими. І вони використовують буквально все, щоб повеселитися самим та розсмішити похмурих представників людства.

Недавно, для прикладу, один британський жартівник вирішив розвеселити відвідувачів лондонського супермаркету Tesco. Для цього він створив особливі цінники, які зовні практично нічим не відрізняються від фірмових цінників магазину. Ось лише написи на цінниках британець залишив доволі неочікувані і, як твердять англійці з притаманним їм особливим почуттям гумору, досить-таки смішні.

«Жертвами» жартівника стали вина - саме на цінниках з описом вин анонімний відвідувач і зробив свої написи.

Щоправда, ризикувати репутацією дорогих марок вина британець не наважився, а замінив цінники лише на екземплярах, вартість яких не перевищувала п’яти фунтів. Ціни на підроблених цінниках відповідали реальності, ось лише опис товару зазнав змін.


Так, напій Blossom Hill Red, вартість якого складає чотири фунти, перетворився на «претензійне, але чутливе вино», якого «легко випити цілу пляшку, навіть цього не помітивши». За словами жартівника, таке вино чудово поєднається зі свіжою ікрою. Описуючи букет іншого вина, британець згадує «нотки диско і фанку». Ще один напій, на його думку, має «присмак піску». На позначення запаху ще одного представника недорогих вин анонімний жартівник вживає епітет «молюсковий».

На даний час, як твердить The Daily Mail, керівництво супермаркету не помітило кумедних етикеток. Це й не дивно, адже зовні вони дуже скидаються на фірмові цінники Tesco.

До речі, сам жартівник розповів, що спонукало його підмінити цінники. Просто йому заманулося зробити більш чесні і достовірні описи для недорогих вин. Втім, чоловік повідомив, що вин він не любить і не надто сильно в них розбирається, тому коли створював описи для цінників, повністю довірився своїй уяві. Як бачимо, фантазії авторові нових цінників не позичати...

Джерело: http://directpress.ru/curyozi/43072-britanskij-shutnik-pridumal-dlya-posetitelej-supermarketa-osobye

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.