"Найекологічніший" смартфон від Samsung Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.08.2009 16:41 · Розділ: Нові технології

Корейська компанія Samsung Electronics випустила новий смартфон, який вже названо найекологічнішим зі смартфонів, які існують сьогодні на ринку. Новинка одержала назву Reclaim і була створена в партнерстві з американським стільниковим оператором Sprint Nextel. Смартфон Samsung Reclaim орієнтований на людей, що ведуть активний спосіб життя, а також на тих, хто звик думати про навколишнє середовище.

Фото взяте з сайту pocket-lint.com
Фото взяте з сайту pocket-lint.com

Пристрій більш ніж на 40 відсотків складається з біопластмаси, яку отримують методом вторинної переробки та утилізації. Крім цього, низка деталей апарату виготовлена із пластмаси, отриманої з кукурудзяного крохмалю. Виробник також наголошує, що в смартфоні абсолютно відсутні такі важкі та шкідливі елементи, як полівінілхлорид чи бромовані антипірени. Упаковка та супровідні буклети для даного смартфона виготовлені з паперу, що пройшов вторинну обробку.

З технічних характеристик Samsung Reclaim можна відзначити наступне: інноваційний дисплей, створений за технологією AMOLED або Active-Matrix OLED (дисплей, виконаний за технологією активної матриці); Підтримка 3G; 32 гігабайти пам'яті; QWERTY-клавіатура. Передбачається, що продажі смартфона в США розпочнуться 16 серпня, а його вартість складе близько 50 доларів разом з контрактом стільникового оператора. Дата початку продажів в інших регіонах поки не називається.

Джерело km.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.