Топ-5 найбільш оригінальних блокнотів Автор: lesya · Опубліковано: 18.06.2014 15:55 · Розділ: Цікаві факти

У стильної людини стильним має бути все до найменших дрібниць – від кінчиків волосся до блокнота в сумці чи кишені піджака. На щастя, сьогодні є з чого вибирати: дизайнери пропонують величезний вибір блокнотів та записних книжок, здатних вразити навіть найбуйнішу фантазію.

Для чого вам блокнот, якщо сучасні гаджети, які є практично у кожного, доверху нашпиговані всілякими програмами, що пропонують користувачеві функції, до яких звичайному паперовому блокноту дуже і дужу далеко, спитаєте ви? Все просто: іноді записати щось на папірець куди легше, ніж шукати відповідні інструменти на телефоні та планшеті, та й блокнот не розрядиться у найбільш невідповідний момент. І не «підвисне»… А якщо ви запишете в блокнот важливі для вас номера телефонов, то можете бути впевнені, що вони залишаться з вами, навіть якщо ваш телефон стане «жертвою» грабіжників чи просто вийде з ладу. Словом, блокнот сьогодні потрібен нам точно так, як і десятиліття тому, ну, може, трохи менше.

Якщо ж ви виготовите блокнот своїми руками, то він стане прекрасним подарунком половинці чи колегам по роботі. А ідеї ви можете почерпнути нижче.

1. Чи не найоригінальнішим блокнотом світу можна вважати блокнот, створений токійськими дизайнерами зі студії D-Bros. Студія, що займається виробництвом оригінальних аксесуарів з 1995 року, випустила оригінальні «фруктові» блокноти. Виготовлені у формі яблук та груш, вони виглядають так апетитно й освіжаюче, що аж хочеться їх вкусити :-)

Фото з http://modamarket.in.ua/
Фото з http://modamarket.in.ua/

2. Творіння рук дизайнера Алесандро Естері дозволить вам міняти блокноти щомісяця. Використані записники ви зможете зберігати у спеціальній чорній скриньці, а щоб не переплутати, що до чого, кожен блокнот матиме дірочки, кількість яких відповідатиме місяцю, для якого він призначений. Оригінально, лаконічно і просто.

Фото з http://pingoo.ru/
Фото з http://pingoo.ru/

3. Для насправді креативних людей можна купити такий собі веселий блокнот. Зовні він нічим не примітний, зате всередині… Замість традиційних клітинок і лінійок ви побачите тут лабіринти, хвильки та інші експерименти з розграфленням. Зазираючи в такий блокнот, так і захочеться написати в ньому щось веселе і задерикувате.

4. Наступний екземпляр – справжня знахідка для творчих людей, яких натхнення може застукати в найбільш невідповідний момент. Наприклад, у душі. Звичайний папір розмокне, гаджет зіпсується, а водонепроникний дизайнерський блокнот збереже ваші думки навіть під дією потужних струменів води. Та й дощу з таким записником вам нічого боятися.

5. Для тих, хто частенько записує інформацію на серветках, дизайнери створили спеціальний блокнот-серветку:


Інші новини розділу