Створення інтернет-магазину від маркетингу до розкрутки Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.06.2014 14:28 · Розділ: Нові технології

Як і будь-який бізнес, створення інтернет-магазину потрібно начитати з маркетингових досліджень. Мета цього важливого етапу - отримати інформацію, яка буде основою для успішного початку бізнесу. Потрібно обов'язково досліджувати попит на продукцію, що продається, конкурентів, цільову аудиторію та інші важливі аспекти.

Правильний варіант - віддати дослідження в маркетингове агентство або, принаймні, проводити їх спільними зусиллями з фахівцем з досліджень. Економ варіант - провести дослідження власними силами, які теж дадуть багато корисної інформації. Якщо вже є чітке рішення робити магазин, можна знайти підрядника, який зможе забезпечити і розробку, і просування магазину, після чого попросити допомоги у нього в проведенні передпроектних досліджень з метою створення якісного магазину. Спільними силами можна отримати інформацію про конкурентів і їх переваги, дізнатися очікуваний попит, останні технічні новинки в цій галузі і багато іншої інформації. Вся ця інформація повинна враховуватися як при розробки сайту магазину, так і при його просуванні.

Комунікація

Наступний важливий елемент даного бізнесу - організація зручною для споживачів комунікації. Мета етапу - зробити багато різних варіантів комунікації, щоб споживач з будь-якими перевагами зміг швидко зв'язатися з менеджерами магазину.

Менеджери з продажу

Чимало людей чомусь думають, що розробка інтернет-магазину це проста річ і для цього майже не потрібні люди, зокрема, програмісти, дизайнери і менеджери з продажу. Це помилка. Будь-який магазин без професійних продавців добре працювати не зможе. Уявімо ситуацію, коли дзвонить має сумнів потенційний клієнт і задає пару технічних питань: технар; просто відповість на питання і попрощається, а продажник відповість на запитання, потім з'ясує потреби і підбере такий продукт, який максимально підійде клієнту - звичайно, різниця величезна, особливо якщо перенести цю ситуацію на великий потік клієнтів і кінцеві прибутку.

Менеджери з продажу в інтернет-магазині повинні бути і повинні знати всі особливості продажів через Інтернет, тому що вони значно відрізняються від традиційних продажів в реальному світі.

Доставка

За даними опитування покупці виділяють 2 основних переваги інтернет-магазинів: 75% респондентів називають економію часу і 45% економію грошей. Звичайно, доставка в економії часу відіграє велику роль, тому дуже важливо зробити її швидкої і зручної для користувачів. Покупець повинен зайти в магазин, швидко знайти потрібний товар, легко за нього заплатити і швидко його отримати у зручний йому час.

Оплата

Ще один важливий для користувачів магазину елемент - оплата. В процесі оформлення покупки у користувача повинна бути можливість вибору зручного варіанту оплати. Сам процес може відбуватися по кроках: спочатку вибираємо сам спосіб оплати (готівкою, електронними грошима, пластиковою картою і т.д.), потім система автоматично, залежно від обраного способу, генерує рахунок на оплату або пропонує вибрати електронну платіжну систему або ввести дані карти і т.д.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.