Американці створили пристрій, що дозволяє заряджати телефон від багаття Автор: lesya · Опубліковано: 18.06.2014 13:01 · Розділ: Нові технології

Зарядити телефон можна від вогню (фото з blog.karmamantra.com)
Зарядити телефон можна від вогню (фото з blog.karmamantra.com)

Що може бути краще, ніж з компанією близьких друзів вирушити в кількаденний похід, ночувати в палатках, готувати їжу на вогні, сидіти вечорами біля багаття, слухаючи гітару чи просто невимушено бесідуючи?... Ось лише телефон розряджений, а так хотілося б зателефонувати до батьків, щоб спитати, як здоров’я, чи у начальства відпроситися ще на день-два… Але на природі розетки немає, тож і мобільний телефон сумно валятиметься в рюкзаку до тих пір, поки ви не дійдете до цивілізації.

Але зовсім скоро цієї проблеми можна буде уникнути – американські винахідники створили пристрій, що дозволить заряджати мобільні телефоны від вогню.

Пристрій досить простий у використанні, при чому він працюватиме як від енергії багаття, так і від полум’я газового паяльника. Крім вогню, для зарядки телефонної батареї вам знадобиться вода.

Для того, щоб зарядити батарею вашого мобільного, необхідно помістити FlameStower над джерелом полум'я. В пристрої є спеціальна ємність – сюди слід налити звичайну воду. В міру закипання води підключена заздалегідь телефонна батарея отримуватиме енергію.

Пристрій здатен за кілька хвилин виробити два з половиною Вата енергії, і такої кількості вистачить для використання GPS, роботи MP3-плеєра та виконання телефоном інших функцій.

Над розробкою незвичайної зарядки працювали спеціалісти каліфорнійської компанії Team FlameStower. Винахідники заявили, що їхнє творіння – стане в пригоді туристам і мандрівникам, та й узагалі всім любителям активного відпочинку на природі. Пристрій займає небагато місця, тому він легко вміститься в сумці чи рюкзаку.

До речі, незвичний зарядний пристрій FlameStower на даний час вже надійшов у роздрібний продаж. Купити його можна всього за дев’яносто доларів. Досить вигідна покупка, слід сказати, яка, очевидно, не одному заблукалому туристові врятує життя. Адже часто буває так, що саме через відсутність зв’язку з зовнішнім світом людина так і не може відшукати цивілізацію, і помирає, навіть коли до перемоги залишається всього кілька кілометрів. Можливість зарядити телефон від багаття дозолить уникнути багатьох проблем.

До речі, в минулому році схожий пристрій для підзарядки телефонних батарей представили незалежні розробники. Щоб зарядити батарею, достатньо кинути паливний елемент VOTO в багаття чи грубку.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.