Бразильські повії зіграли у футбол, щоб нагадати про свої права Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2014 16:49 · Розділ: Суспільство

В країнах, де проституція дозволена законом, повії мають права, аналогічні тим, які є в представників інших професій. Згідно з законом, вони не повинні піддаватися утискам і репресіям, чи страждати від морального переслідування. Втім, далеко не завжди законів дотримуються, і частенько представниці найдревнішої професії відчувають себе ображеними та обділеними. В результаті вони проводять різноманітні акції – щоб привернути увагу суспільства і громадських організацій до себе.

Недавно відзначилися нічні метелики з Бразилії. Дівчата створили власну футбольну команду і зіграли в футбол з однією з команд місцевого університету. Що найцікавіше: бразильських повій підтримали американські християни-євангелісти, які вступили з ними до єдиної футбольної команди.

Матч повій пройшов у суботу в бразильському місті Белу-Орізонті. Саме тут відбуваються матчі чемпіонату світу з футболу, тому саме це місто було вибране Асоціацією повій штату Мінас-Жейрас для проведення свого альтернативного матчу.

Футбольна команда блудниць отримала назву «Оголений футбольний клуб», хоча насправді дівчата були одягнені в футбольну форму, витриману в кольорах національної збірної Бразилії - зеленому та жовтому.

Щоправда, відбувся матч не на стадіоні, а на одній з центральних вулиць міста. Метою його проведення стало привернення суспільної уваги до проблеми дискримінації прав проституток.

Бразильські повії украй збентежені тим, що на практиці у них немає тих же прав, що у представників інших професій: «Права повинні бути рівними для всіх. Ми нічим не відрізняємося від інших тільки з тієї причини, що працюємо у сфері сексуальних послуг», - говорить одна з учасниць матчу Патриція Бонгес. Вона висловила сподівання, що повіям з Бразилії і не тільки врешті-решт вдасться зламати цю несправедливу систему.

До речі, бразильські повії вже давно борються за свої права, звинувачуючи уряд і суспільство в дискримінації. Вони закликають владу ставитися до їхньої професії, як і до будь-якої іншої, вимагаючи, щоб проституток було внесено до пенсійної програми.

Як би безглуздо все це не виглядало, бразильські повії, очевидно, мають рацію: якщо вже проституцію в країні було дозволено, і влада поповнює державний бюджет за рахунок тяжкої праці нічних метеликів, то чому ж тоді вони не мають права отримувати пенсії – чесний результат чесно зароблених грошей?...

Джерело: http://www.metronews.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.