Американка організувала торгівлю душами знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2014 14:29 · Розділ: Події у світі

До чого тільки не вдаються спритні та винахідливі американці, бажаючи розпочати власний бізнес. Вони готові працювати днями й ночами, віддати всю свою молодість на будівництво кар’єри та навіть взяти тяжкий гріх на душу, торгуючи, для прикладу, душами інших людей. Так-так, виявляється торгівля людськими душами здатна приносити дохід.

Принаймні, одна американка налагодила непоганий бізнес, продаючи душі знаменитостей. Її магазин працює вже більше шести місяців, однак преса звернула увагу на дивну пропозицію Інтернет-магазину тільки тепер.

Свій магазин мешканка Міннеаполіса назвала SoulsRUs. За душі знаменитостей вона править небагато – всього п’ятнадцять доларів за штуку. Щоправда, заплатити доведеться і за доставку – п’ять доларів. Доставка здійснюється тільки по території Сполучених Штатів.

Кожну душу Моллі Гейтс дбайливо та ретельно упаковує в скляні баночки, а вже тоді відправляє «товар» покупцям.

Свій Інтернет-магазин американка зареєструвала на порталі приватних оголошень купівлі-продажу Etsy.

Своїм покупцям Моллі Гейтс пропонує душі, поміщені в банки з прозорого скла. Всередині банок покупець знайде субстанцію рожевого кольору з блискітками, що скидається на цукрову вату. На кожній банці міститься наклейка, на якій значиться ім’я знаменитості, душу якої на замовлення клієнта спіймала Моллі.

Незалежно від рівня популярності знаменитості, ціна на всі душі тримається в межах п’ятнадцяти доларів. Ось лише душу Джастіна Бібера Гейтс вирішила продати зі знижкою в п’ятдесят відсотків – щоб якомога швидше позбутися надокучливого товару.

Магазин було відкрито вісімнадцятого грудня минулого року, і з того часу Моллі вдалося спіймати і продати душі Райана Гослінга, Бейонсе, Опри Уїнфрі, Дженніфер Лоуренс, репера Дрейка. А тепер серед виставлених в магазині товарів значиться ще й душі Меттью Макконахі.

Гейтс розповіла, що полює за душами людей, коли ті сплять, однак розсекречувати технологію вилучення душі вона не збирається. Викрадати душі Моллі навчилася ще в дитинстві, і першим «піддослідним» став хом’як її подруги. Власне, після інциденту остання перестала товаришувати з викрадачкою душ Моллі Гейтс.

За словами Моллі, процес вилучення душі є безболісним для її власника. Ось лише як живеться «обездушеним» знаменитостям – це питання, схоже, Моллі цікавить мало. Не повідомляється, чи вірить сама Моллі у свої «надприродні» здібності, однак жінка зізналася, що душі – це її хобі, а основний рід діяльності – графічний дизайн.


Інші новини розділу