Двоє канадських школярів демонстративно "зламали" банкомат Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2014 23:14 · Розділ: Нові технології

В Інтернеті можна знайти чимало цінної інформації. Цей і рецепти страв, й інформація про всілякі лікарські препарати, і навіть інструкція, в якій розповідається про те, як зламати… банкомат.

До речі, в останній досить детально розказується, що слід зробити, щоб вивести з ладу банкомат і отримати бажані грошики, які в ньому, здавалося б, досить надійно сховані. Якщо не вірите, то ця стаття для вас: цими днями двоє канадських школярів демонстративно зламали банкомат. При чому зробити це їм вдалося на перерві між уроками.

Чотирнадцятирічні Меттью Хьюлетт та Калеб Тюрон, мешканці канадського міста Вінніпег, зараз навчаються в дев’ятому класі. За лічені хвилини, під час обідньої перерви між заняттями, хлопці вирішили зламати банкомат Bank of Montreal. І їм це вдалося. Але хлопці виявилися порядними, і банк ніяких збитків не поніс, хоча міг би.

А сталося все ось як: тямущі хлопці припустили, що в Інтернеті просто повинна бути інструкція до банкомату, адже така інструкція є практично для кожного електронного пристрою. Тоді вони підгледіли номер моделі конкретного банкомату, що розташовувався в місцевому продуктовому магазині, і роздрукували з Мережі відповідну інструкцію для операторів. Власне, ця інструкція і номер дозволили юнакам зламати банкомат.

Спершу той запросив ввести пароль, і хлопці для цього використали жартівливе слово з шести символів – перше, яке спало їм на думку. Банкомат слово прийняв, і вони отримали можливість ним управляти. Хлопці, які виявилися порядними і чесними, одразу ж повідомили про своє відкриття співробітникам банку, однак ті їм не повірили.

Тоді хлопцям довелося продемонструвати свої уміння на практиці. Вони разом з представниками банку знову прийшли до банкомату й активували режим оператора. Вони роздруковували найрізноманітнішу документацію про те, скільки грошей є в банкоматі, скільки разів користувачі знімали суми протягом доби, яку суму було знято за додаткові послуги тощо. Далі хлопці зуміли змінити суму оплати.

І на цьому дива не закінчилися. Щоб довести, що електронна система украй ненадійна, вони ще й змінили текст привітання, в результаті чого замість традиційних «Ласкаво просимо» на екрані банкомату висвічувалося «Забирайтеся геть, цей банкомат зламаний». Власне, останній крок переконав присутніх банківських представників, що хлопцям і справді вдалося перехитрити електронний пристрій.

Джерело: http://hitech.newsru.com/article/11jun2014/canada_atm

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.