Антипохмільну клініку відкрили в аеропорту Лас-Вегаса Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2014 16:09 · Розділ: Краса і здоров'я

Напевне, найпотужнішим та найбільшим розважальним центром світу є Лас-Вегас. Ціле місто, присвячене іграм, атракціонам та розвагам, куди з’їжджаються любителі повеселитися з усіх куточків світу.

Скільки ж побачили на своєму віку вулиці та будівлі Лас-Вегаса! Нестримні веселощі, пристрасні почуття, смертельний азарт, вибуховий адреналін – напевне, ніде більше ви не зможете відчути на собі всього цього такою мірою, як у Лас-Вегасі.

Саме тут за одну мить доля людини може докорінно змінитися, саме тут реєстрували шлюби знаменитості, одружуючись з ледь знайомими людьми. І саме тут в один прекрасний момент настає дике похмілля – результат попередніх веселощів та розваг. Якщо не всі, то принаймні більшість тих, хто побував у Лас-Вегасі, зранку знемагав від головного болю, проклинаючи на чім світ стоїть і місто, і розваги, і компанію. Щоб допомогти таким-ось алкогольним невдахам, один з аеропортів Лас-Вегаса відкрив клініку, у якій лікуватимуть похмільний синдром.

Тож навіть якщо вечір видався на славу, ви матимете можливість завітати в клініку, де вам нададуть кваліфіковану допомогу, і ви в найкоротші терміни відновите сили та свіжий зовнішній вигляд.

Не обійшлося й без курйозів: клініка почала надавати допомогу у боротьбі з похміллям одразу після того, як на території аеропорту у відділі видачі багажу з’явився винний магазин.

Клініка разом з аптекою розташовуватимуться в першому терміналі Міжнародного аеропорту Мак-Карен. Кожного дня ви зможете застати тут лікаря та асистента, які, до речі, надаватимуть допомогу не лише шибайголовам, але й людям, яким стало погано після тривалих перельотів. Передбачається, що клініка зможе обслужити п’ятнадцять тисяч співробітників аеропорту та сорок два мільйони місцевих й іноземних туристів, що летять через Мак-Карен.

Так, серед пацієнтів будуть люди, які погано переносять тривалі перельоти, ті, хто потребує вакцинації від грипу чи рецепт, забутий вдома.

Тим не менше, як очікують експерти, саме допомога у боротьбі з похміллям стане найбільш затребуваною послугою в клініці. Так, як твердять дані досліджень, найбільше алкогольних напоїв на борту в США продається пасажирам, які летять у Лас-Вегас. Коротше кажучи, «Місто гріхів» повністю виправдовує свою назву, а клініка при аеропорту допоможе вчорашнім грішникам знову перетворитися на благочестивих громадян.

Джерело: http://tourdream.net/archives/23687

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.