Під вагою "замків кохання" у Парижі обрушився міст Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2014 12:26 · Розділ: Події у світі

Справжнісінька «трагедія» сталася цими днями у Парижі: над коханням сотень тисяч пар з усього світу нависла справжня загроза…

Справа в тому, що цими днями, не витримавши ваги навісних замків, залишених тисячами закоханих пар на знак міцності свого союзу, Міст Мистецтв у Парижі розвалився. І тепер особливо забобонні вже точно впадуть у відчай: якщо вже міст не витримав усіх тягот кохання, то що тоді говорити про простих смертних, які так і норовлять вбити це ніжне почуття?

До речі, небезпека того, що міст розвалиться, існувала вже досить давно, і вона всього на кілька тижнів випередила ініціативу влади та свідомого місцевого населення, спрямовану на порятунку архітектури Парижу.

Так, декілька місяців тому представники міської ради Парижа звернувся до асоціації молодих художників та дизайнерів з пропозицією створити й обладнати в Парижі спеціальну місцину, куди б палко закохані пари могли приходити, щоб почепити замок – символ свого вічного кохання.

В березні цього року тут також стартувала досить масштабна акція, що отримала назву «No love locks».

Її організаторками стали дві мешканки Парижа, яких хвилювала загроза, що несли в собі навісні замки для архітектури міста.

Втім, і одні, й другі спізнилися. Ще кілька днів, ще кілька десятків замків, і обтяжений та переповнений Міст Мистецтв впав додолу.

Виявляється, проблема з замками і справді набула небезпечних масштабів. З Міста кохання Париж перетворився на Місто замків, говорять організаторки акції. На даний час у Парижі є, як мінімум, вісім мостів через Сену та ще три через канал Сен-Мартен, вздовж і впоперек обвішані замками закоханих, і сотні нових замків з’являються мало не щодня. За підрахунками експертів, сьогодні на мостах Парижа висить близько мільйона замків, а останнім часом вони навіть почали з'являтися на Ейфелевій вежі.

Ініціатори заборони вішати замки звернулися з відповідною заявою до мера, і цю заяву підписало сім з половиною тисяч парижан. Деякі з них розповіли, що свого часу й самі не проти були почепити замок на знак символу вічного кохання, але згодом зрозуміли, яку небезпеку в собі несе банальний, здавалося б, учинок, відмовилися від затії, приєднавшись до ініціаторів заборони вішати замки по всьому Парижу.

До речі, традиція розвішувати «замки кохання» з'явилася в Парижі на Мосту мистецтв у 2008 році. Найбільше вона прийшлася по душі німцям, китайцям, росіянам та італійцям.

Джерело: http://www.topnews.ru/topka_id_11284.html

Інші новини розділу