Наречена встановила світовий рекорд Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.08.2009 15:19 · Розділ: Життя

Китайська наречена з провінції Цзілінь встановила світовий рекорд. На церемонії одруження вона була одягнена в сукню, довжина шлейфа якої склала понад два кілометри. Він був прикрашений 9999 шовковими трояндами. Корсет весільного вбрання було вигаптувано 608 напівдорогоцінними каменями - рівно стільки днів тому познайомилися молодята. Весільний одяг для 25-річної китаянки пошив вручну її наречений. Йому допомагали його родичі і клопітку роботу вдалося закінчити через 3 місяці.

Фото взяте з сайту china.org.cn
Фото взяте з сайту china.org.cn

Цікаво те, що в день весілля було затрачено ще 3 години, щоб 200 весільних гостей встигли розгорнути шлейф і приколоти до нього червоні троянди.

Фото взяте з сайту telegraph.co.uk
Фото взяте з сайту telegraph.co.uk

На виготовлення плаття пішло майже шість тисяч доларів. Родичі звинувачували нареченого в "марнотратстві" і "нерозсудливості", однак новоявлений чоловік стверджує, що просто хотів продемонструвати свої почуття до коханої. Власниця найдовшого шлейфу вже подала заявку до Книги рекордів Гінеса.

Джерело: telegraph.co.uk


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.