У Великобританії створили найбільший у світі телевізор Автор: lesya · Опубліковано: 12.06.2014 17:59 · Розділ: Техніка

Сьогодні, з розвитком та поширенням персональних комп’ютерів, виробництво телевізорів відійшло на другий план, і виробники телевізійної техніки пережили деякий занепад. Справді, навіщо купувати телевізор, якщо можна переглядати улюблені фільми та передачі на звичайному комп’ютері, для зручності встановивши на ньому спеціальну програму?

Втім, щоб залишитися на плаву, виробники телевізорів почали оснащувати свої вироби такими функціями, яких у комп’ютерних моніторів поки що нема. А якщо і є, то вони або по ціні недоступні, або з самим поняттям «комп’ютер» не зовсім поєднуються.

В першу чергу виробники подбали про якість зображення, зробивши його максимально чітким та природнім. Далі вони почали впроваджувати тривимірні технології, щоб зробити це зображення максимально реалістичним. І, звісно ж, не обійшлося без збільшення екрану.

Побачити, як виглядатиме найбільший телевізор світу, поки що не можна; але відомо, що його розміри набагато перевищать розміри представлених сьогодні зразків (фото з сайту biz.liga.net)
Побачити, як виглядатиме найбільший телевізор світу, поки що не можна; але відомо, що його розміри набагато перевищать розміри представлених сьогодні зразків (фото з сайту biz.liga.net)

При чому саме на останній пункт зробила ставку одна британська компанія, що випустила найбільший телевізор в світі.

Titan Screens створила телевізор з діагоналлю в триста сімдесят дюймів, що становить майже дев’ять з половиною метрів, повідомляє телеканал NBC.

До речі, створений телевізор добряче випередив попереднього рекордсмена, діагональ якого складала всього три з половиною метри. Щоб придбати гігантський телевізор, доведеться заплатити один мільйон шістсот тисяч доларів.

Однією з головних переваг гігантського телевізора є те, що збирали його вручну, оскільки жоден з існуючих сьогодні заводів не зміг би забезпечити йому машинного збирання.

Фактично, екран гігантського Titan Screen складається з кількох менших за розмірами екранів, складених докупи. Поки що побачити гігантський екран в роботі могли хіба що його творці. Але відомо, що його планують встановити вже зовсім скоро на даху одного з будинків в Каннах, щоб транслювати чемпіонат світу з футболу.

Всього компанія випустила чотири гігантських телевізори, і два з них вже було продано. Якщо своєчасно вплатити всю вартість гігантського пристрою, компанія доставить його до місця призначення всього за три тижні. Збиратимуть гігантський екран, очевидно, вже на місці.

Джерело: http://news.rambler.ru/25495315/

Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.