Топ-5 літніх комунальних проблем Автор: lesya · Опубліковано: 12.06.2014 09:24 · Розділ: Життя

З приходом літа настрій автоматично стрибає уверх, і навіть численні проблеми, що виникають влітку, його не здатні зіпсувати. Втім, мешканці багатоповерхових будинків (мова піде не про елітний сектор) кожного року влітку відкривають для себе нові комунальні проблеми, боротьба з якими потребує витримки і терпіння, а часом і чимало коштів.

Поговоримо про комунальні проблеми, які чекають середньостатистичних мешканців середньостатистичних багатоповерхівок.

1. Засуха в кранах або відсутність гарячої води. Це, напевне, одна з найбільш нагальних комунальних проблем літа. Щоправда, в деяких містах її вже вирішили, і гарячу воду на літо не вимикають, в деяких лише скоротили час так званого опресовування – необхідної процедури перевірки труб. А в деяких містах все залишилося по-старому – в літні місяці про гарячу воду і мріяти не доводиться. Однак проблему неважко вирішити – електричний бойлер забезпечить вас гарячою водою цілий рік, дозволивши при цьому добряче зекономити на оплаті за комунальні послуги.

2. Ще однією проблемою городян є неймовірна спека в квартирах. Якщо ваш дім – не в елітному секторі, і про вентилируемые фасады вам доводилося хіба що чути, ви точно знаєте, яке пекло твориться в квартирах панельних і монолітних будинків, коли температура надворі перевалює за 30. Навіть відчинені вікна не завжди допоможуть, та й відчиняти їх, коли у домі є діти, категорично не рекомендується.

Вирішити проблему допоможуть системи клімат-контролю, якщо ж грошей не вистачає, можна придбати доволі бюджетний вентилятор. Заклейте вікна спеціальною фольгою або затемненою плівкою, що дозволить знизити кількість сонячних променів, які потрапляють всередину кімнати.

Якщо ж треба швидко охолодити повітря в кімнаті, розставте всюди пляшки з льодом. Повітря помітно похолоднішає.

3. Третьою проблемою літа є галасливі компанії. Так, гулянки, влаштовані прямо попід вашими вікнами, п’яні компанії та шум – все це може добряче надокучити. Особливо, якщо в домі є діти, а весь цей шум заважає їм спати. Вирішення проблеми може полягати у зверненні до поліції або ж в об’єднанні з сусідами для наведення порядку у власному дворі.

4. Не менше проблем можуть доставити переповнені смітники. По-перше, сміття влітку стає більше, по-друге, псується воно набагато швидше. Тому старайтеся менше користуватися сміттєпроводом, однак пам’ятайте, що очищати його повинні двічі на день. Якщо цього не роблять, звертайтеся зі скаргою у відповідні установи.

5. Влітку комахи, які в холодну пору преспокійно гріються в підвалах, вилазять на поверхню, щоб оселитися у вашій квартирі. Добре, якщо все закінчується тільки комарами – в деяких будинках доводиться терпіти сусідство клопів та блощиць. Допомогти вирішити проблему можуть всілякі засоби, що продаються в магазинах.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.