Індійський кухар готує соус, від якого виникає параліч і внутрішня кровотеча Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2014 23:57 · Розділ: Життя

Індійський шеф-кухар полюбляє пригостити відвідувачів свого закладу досить екстремальним соусом, від якого може настати внутрішня кровотеча та параліч. Як не дивно, клієнтів у шеф-кухаря досить багато.

Індійський кухар на ім’я Мухаммад Карім вміє готувати настільки гостру страву, що в процесі приготування змушений надягати на себе протигаз і захисні промислові рукавички, інакше б украй потужний аромат кулінарного шедевра призвів до втрати свідомості.

Тридцятичотирирічний кухар вже давно мріяв приготувати найгостріше каррі в цілому світі. Однак він боявся, що під час приготування може втратити свідомість, отож і вирішив надіти маску, захисні окуляри та рукавички – і так кожного разу, коли готує свою фірмову страву. До речі, за шкалою Сковілла гострота страви втричі більша, ніж у перцевого аерозолю який використовують місцеві поліцейські для боротьби зі злочинцями.

Перед тим, як скуштувати страву, відвідувачі закладу повинні підписати спеціальний документ, в якому вони підтверджують, що ознайомилися з усіма можливими наслідками страви. Справа в тому, що надгострий соус викликає тимчасовий параліч обличчя, що триває біля тридцяти хвилин, тремор і навіть внутрішню кровотечу. Він категорично протипоказаний людям, що мають хвороби серця чи інші проблеми медичного характеру.

До речі, їсти супергостру страву, яку готують з найгострішого чилі у світі, також треба у рукавичках. При чому не в одній, а одразу у двох парах.

Що ж стосується інших представників закладу, то, за словами Карима, коли їх приймають на роботу, адміністрація закладу повинна переконатися, що вони вміють надавати першу медичну допомогу. Так, якщо комусь із відвідувачів раптом стане погано, вони зможуть надати першу медичну допомогу до того, як прибудуть парамедики.

Справа в тому, що після вживання фірмової страви кухаря, в кров надходить потужна порція адреналіну, яка іноді може стати смертельною.

«Цей соус як зброя. Він як мінімум втричі потужніший перцевого аерозолю з балончиків. Індійська армія використовувала перцевий аерозоль, пекучість якого за шкалою Сковілла становила всього три мільйони», - не без гордості говорить кухар про свою страву.

Що ж стосується інгредієнтів, то всі вони зберігаються на кухні в спеціальній медичній шафі зі знаком «Небезпека» - щоб, бува, хтось зі співробітників не запхав цікавого носа, куди не треба.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.