Чоловік, що застряг в аеропоту, за одну ніч зняв кліп на пісню Селін Діон Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2014 19:09 · Розділ: Музика

Більшість людей просто ненавидять, коли їм доводиться чогось чекати. Година чи навіть пів, проведені в очікуванні, здатні вивести нас з себе. Але є люди, які у відчай не впадають, і час, що раптово у них з’явився, вони використовують з користю.

Таких людей небагато, та все ж вони є, і про одного такого чоловіка недавно дізнався увесь світ.

Пасажир однієї з авіаліній через затримку рейсу застряг в аеропорту на цілу ніч, і, щоб не витрачати свій час надарма, він вирішив використати його для чогось кориснішого – зняти кліп на знамениту пісню не менш знаменитої співачки Селін Діон. Власне, досить неочікуване заняття дозволило чоловікові досить весело провести час у практично повністю порожньому аеропорту Лас-Вегаса.

В якості відеокамери чоловік використовував власний «Айфон», і, слід відзначити, відео вийшло досить якісним. Автором кліпу, що з’явився цими днями на відеохостингу Vimeo, став мандрівник Річард Данн. Чоловік самостійно зняв кліп, що став хітом, витративши на це всього одну ніч.

Так, Річарду Данну вдалося знати кліп на пісню відомої виконавиці All by Myself ("Сама по собі"), і це при тому, що з усіх інструментів у чоловіка був моток скотчу, який йому залишила прибиральниця, власний мобільний телефон, споруда аеропорту та необмежена фантазія. Не повідомляється, чи є у чоловіка режисерська освіта, але критики відзначили, що відеокадри було знято і змонтовано професійно.

Відеокліп показує, як самотній мандрівник господарює в безлюдних залах величезного терміналу. Він залазить на столи, катається на ескалаторі, завмирає в позі ембріона біля самісіньких дверей жіночого туалету. А ще він спілкується зі встановленими на території аеропорту статуями.

Щоб отримати практично повноцінний кліп, Данну довелося вдатися до хитрощів: він спершу добре продумав сюжет, а тоді для його втілення почав використовувати всі можливі підручні матеріали. Серед інструментів – той же скотч, за допомогою якого автор кліпу примотував свій смартфон до різних предметів, що й дозволяло зробити потрібні кадри.

З чемодана чоловік вимайстрував штатив, а для пересування він використовував крісла з коліщатками.

Вже після повернення додому чоловік ретельно змонтував зняті в аеропорту кадри, що й дозволило йому отримати кліп, який швидко став мега-популярним. Втім, дивіться самі:

Джерело: http://viknaodessa.od.ua/news/?news=95679

Інші новини розділу