Перше реаліті-порношоу - "Секс-фактор" - знімуть у Сан-Франциско Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2014 18:23 · Розділ: Життя

Новина, яка наприкінці минулого місяця блискавично облетіла іномовні ЗМІ, викликає бурхливі обговорення ще й зараз: ще б пак, зйомки першого в історії реаліті-порношоу – це вам не абищо. Шоу отримає назву «Секс-фактор», і відібрані членами журі кандидати вчитимуться займатися сексом на камеру і виконувати багато всіляких порнографічних штучок прямо на очах у глядачів.

Приз переможцю обіцяють немаленький – йому урочисто вручать один мільйон доларів, а також запропонують знятися в професіональному кіно для дорослих.

Новина одразу ж викликала хвилю негативних емоцій. Справді, секс на публіці – це вам не вдома у спальні, та й навіть не у секс шоп сходити. Численні релігійні, феміністські і консервативні громадські організації вже готові розпочати справжню медіа-війну, однак їм не менш запекло суперечать розкомплексовані та розбещені прихильники порнографії.

Членами журі стануть знамениті порнозірки Торі Блек, Лексі Белль, Ремі Лакруа та Белль Нокс. Серед чоловіків оцінювати вміння учасників буде Кейран Лі, який, до речі, застрахував свій статевий орган на суму в мільйон доларів.

Учасниками шоу стануть восьмеро дівчат та стільки ж хлопців, при цьому взяти участь у шоу зможуть тільки ті, хто раніше ніколи у фільмах для дорослих не знімався. Взяти участь у порно шоу зможуть мешканці США, Бразилії, Австралії, Малайзії та Канади.

Фото взято з сайту kinoguru.net
Фото взято з сайту kinoguru.net

Як би там не було, шоу однозначно завоює свою армію прихильників. Всього за тиждень після появи першого трейлера кількість переглядів перевалила показник у два мільйони осіб. Скоріше за все, «секс-фактор» транслюватимуть на якомусь кабельному чи онлайн-каналі.

Переможця конкурсу виберуть за допомогою «Твіттера», і він, крім мільйона доларів, отримає можливість знятися у професійному порнофільмі разом з тією ж самою Белль Нокс.

Крім того, творці шоу обіцяють, що воно буде насправді гарячим, адже вони не виключатимуть з ефіру навіть позацензурні сцени, такі як груповий секс.

Головна мета, яку ставлять перед собою автори проекту, змусити глядача щиро співпереживати учасникам, так, як це вдалося зробити Саймону Коуеллу, ідеологу знаменитого пісенного шоу «The X-Factor».

Щоб стати учасником шоу, можна відправити порно ролик за своєю участю на «Твіттер», і якщо журі розгляне в ньому ваш порнографічний потенціал, вас неодмінно запросять взяти учать у конкурсі. Зйомки шоу відбудуться у Сан-Франциско, а його прем’єра запланована на найближчу осінь.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.