Що робити новачку на Форексі Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2014 16:26 · Розділ: Економіка

Однією з найпопулярніших систем Інтернет-торгівлі сьогодні є знаменитий уже Форекс, щоправда тут вам доведеться торгувати не товарами, а валютою. Однак далеко не у всіх виходить заробити у такий спосіб: є чимало тих, хто, одразу бажаючи заробити мільйони, терпить поразку, і в них з’являється думка, ніби Форекс – це ніщо інше як лохотрон. Втім, історія світових багатіїв чи, принаймні, деяких з них, говорить нам про інше: виявляється, Форекс багатьом приніс мільярдні статки, і це без особливих капіталовкладень, починаючи практично з нуля.

Тож, як твердять знавці цієї справи, якщо ви хочете й справді стати успішним трейдером, знадобиться чимало часу, досвіду, витрат та поразок, і лише пройшовши через усе це ви зможете почуватися на валютному ринку впевнено, використовуючи здобуті знання та навики для власного збагачення.

Коротше кажучи, виходить, що новачку на Форексі успішним стати практично неможливо. Втім, винахідливі і проворні знаходять вихід і з цієї ситуації. Так, навіть якщо ви практично нічогісінько не петраєте в системі міжнародних валютних торгів, вам може знадобитися копирование сделок Форекс – існує чимало програм, які в режимі реального часу копіюють угоди успішних трейдерів, що володіють чималим досвідом і знаннями у даній сфері. Система автоматично копіюватиме їхні дії, і ви зможете заробляти, використовуючи для цього знання професіоналів.

Не зовсім чесно, скажете ви? Можливо, але хіба ж доводиться говорити про чесніть Інтернет-світу, переповненого піратським та скопійованим контентом? Мабуть, що ні…

Якщо ж ви маєте бажання вникнути у все це, щоб не залежати від чиєїсь інтуїції, не розраховуйте на швидкий результат. Так, якщо ви здобуваєте вищу освіту, то не замислюючись витрачаєте біля п’яти років часу та тисячі доларів на навчання. То чому ж коли мова заходить про Форекс, то все це вважається неправильним, і бажання інвестувати час та гроші кудись зникає? В першу чергу налаштуйтеся на тривалий результат.

1. Перше, на що слід звернути увагу новачку, це навчання. Курси можна знайти в Інтернеті, як платні, так і безкоштовні, і вони справді можуть допомогти вам у майбутньому.

2. Невеликі депозити. Новачків, які б систематично заробляли на Форексі, практично нема. Всі вони або на нулю, або в програші. Але останні, власне, і приносять такий цінний досвід, і, як результат, дохід. Тому грайте на невеликих депозитах – від 10 до 50 доларів. Десь близько року, адже лише так ви навчитеся правильно управляти власними грошима на рівні системи, а не приємної чи прикрої випадковості.

3. Постійно самовдосконалюйтесь. Читайте нову літературу, вишукуйте нові стратегії, здобувайте нові знання. Потім все систематизується і почне працювати на вас.

4. Як уже вище зазначалося, налаштовуйтесь на довготривалу перспективу заробітків. Крок за кроком, і нехай аж через п’ять років, але ви таки станете успішним трейдером-професіоналом.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.