Найбільш незвичні будівлі банків Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2014 11:40 · Розділ: Цікаві факти

В народі кажуть: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». І стосується це не тільки людей.

Уявіть собі ситуацію, коли ви хочете вкласти свої гроші, ну, для прикладу, в банк на депозит. Першим ділом ви поцікавитеся в друзів чи почитаєте відгуки в Інтернеті, щоб дізнатися, якому банку все-таки можна довіряти. Але далеко не завжди ваші знайомі володіють необхідною інформацією, і ще рідше ми можемо довіряти відгукам, опублікованим в Інтернеті, адже, як відомо, їх часто пишуть люди за гроші. Тому ми запасаємося списком адресів і вирушаємо на розвідку самостійно.

Тепер уявіть собі, що ви приходите за вибраною адресою і опиняєтеся в забутим богом місці, яке відшукати украй важко. Споруда банку обідрана, персонал невихований і, що часто буває, некомпетентний. Директора чи когось з начальства знайти практично неможливо… Невже ви довірите власні гроші такій установі? Та ніколи! І навіть тисячі позитивних відгуків вас у протилежному не переконають.

І це стосується всього. У випадку, коли банк, для прикладу, шукає партнерів чи намагається привабити потік інвестицій, йому може знадобитися печать отчетов, адже лише оформлений належним чином документ викличе відповідні враження у потенційних партнерів.

Іноземні банки знають, як до найменших дрібниць подбати про оболонку, щоб потім якомога більше людей звернули увагу на внутрішній вміст установи. І починають вони з будівель, часто роблячи ставку на оригінальність. Справді, що як не оригінальна форма будівлі зможе привабити клієнтів, зацікавити їх, спонукаючи зайти досередини?...

1. «Іграшковий» банк. Кажуть, ніби архітектор будівлі, створюючи свій шедевр, черпав натхнення, дивлячись на іграшку сина. Так він створив будівлю-робота, що приковує погляди перехожих в столиці Таїланду Бангкоку. В цій споруді розташована філія Банку Азії. В якості антен робота використовувалися громовідводи, а круглі очі-вікна прикриті «повіками» - сталевими жалюзі.

Фото з сайту http://elive.com.ua/
Фото з сайту http://elive.com.ua/

2. Не менш оригінальною виглядає і споруда різнокольорового банку. Розташований він у Токіо і характеризується різнобарвним сяєвом та яскравістю кольорів. Повсюди по будівлі тут можна знайти невеликі міні-сади, освітлені різнокольоровим світлом. Робочі зони від садів відділені скляними перегородками.

Фото з http://elive.com.ua/
Фото з http://elive.com.ua/

3. Привертає увагу перехожих і установа ощадного банку міста Віторія-Гастейц, що на півночі Іспанії. Формою будівля нагадує трохи незграбне пташине гніздо, втім, весь її зовнішній вигляд натякає на злиття з навколишньою природою.

4. В китайському місті Шеньян розташовується банк-монета. Спроектований він тайванським архітектором, який спробував об’єднати традиційну символіку Сходу з новітніми хай-тековими офісними блоками – символами Заходу.Інші новини розділу