У Нью-Йорку за 180 млн доларів хочуть продати "найбрудніший" готель світу Автор: lesya · Опубліковано: 06.06.2014 22:52 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями у США на продаж було виставлено «найбрудніший» готель світу. Просять за нього не багато й не мало – сто вісімдесят мільйонів доларів. Готель розташований на Таймс-сквер у Нью-Йорку, на 43-й Вест-Стріт. Але на цьому всі його переваги закінчуються - туристичний портал Tripadvisor, що спеціалізується на бронюванні та рейтингах готелів, визнав готель Carter найбруднішим готелем з усіх існуючих сьогодні.

Представник продавця закладу, власне, і робить ставку на вигідне розташування закладу, визнаючи, однак, що в останні роки за готелем не надто уважно стежили, в результаті чого він і став запущеним.

Всього в готелі шість сотень номерів, і звання найбільш брудного готелю він завойовував тричі. Так, на готель було зібрано чималий компромат: більше тисячі відгуків з позначкою «Жахливо». І навіть попри те, що ціну за нічліг в готелі дешевою не назвеш – за одну ніч доведеться заплатити щонайменше сто п’ятдесят доларів, – постояльці постійно скаржаться на те, що гарячу воду відключають, і вони змушені приймати холодний душ, а також на те, що ліжка їм застеляють брудною постіллю. Меблі в номерах закладу не те що старі – вони зламані, а персонал готелю нахабно грубить гостям.

За словами одного з мандрівників, що мав нещастя зупинитися в готелі, куди краще переночувати в хостелі, ніж у «Картера». Номер брудний, все обладнання, і в тім числі душ, було поломане і не працювало, ліжко поломане, а білизна брудна.

З епітетами клієнти не скупляться: то «блощичник», то «найгірший готель мого життя», то «1 зірка». Всюди бруд, білизна з волоссям і слідами помади, жахливий запах, пліснява, в душі відвалюється кахель, ванни іржаві. А ще, що найжахливіше, постояльцям не дають спокою блощиці та інші види комах, яких звідси неможливо виселити.

Втім, практично всі постояльці наголошують на украй вигідному місці розташування закладу. Зі стовідсотковою одностайністю вони за цим критерієм оцінили готель п’ятіркою.

Справді, готель Carter останнім часом не менше п’ятнадцяти разів був покараний за різні порушення, починаючи від відсутності вогнегасників та світлових табло і закінчуючи постійним проживанням у ньому різноманітних комах.

На початку тридцятих років минулого століття цей готель був досить знаменитим, і носив він назву Dixie. Але з роками він скотився до двох зірок, а паразити, що оселилися в номерах, оселилися там навічно. Труби ремонту не підлягають, а меблі краще купити нові, аніж полагодити. Білизну ж у готелі використовують ту, яку з лікарень уже списали.

Очікується, що новий власник вкладе в готель від 100 до 125 мільйонів доларів.

Джерело: http://www.runyweb.com/

Інші новини розділу