Вуличний розпродаж довжиною понад 1000 км Автор: Lesly · Опубліковано: 07.08.2009 11:17 · Розділ: Події у світі

Щорічна подія під назвою "Highway 127 Corridor Sale" (127 yard sale) – це вуличний розпродаж вживаних речей, що проводиться кожного першого четверга серпня в США та розташовується вздовж 127 шосе. Тепер цей захід відомий як "найдовший в світі вуличний розпродаж".

Фото взяте з сайту 127sale.jalbum.net
Фото взяте з сайту 127sale.jalbum.net

Чотириденна акція, що цього року проводиться з 6 по 9 серпня, зазвичай привертає увагу більше 5 тис. продавців, які виставляють на продаж найрізноманітніші товари: від безцінних антикварних предметів до надщербленого посуду. Подібний розпродаж вперше відбувся в 1987 році, щоб привернути увагу туристів до мальовничих, проте рідко відвідуваних височин Теннесі та Кентуккі. А зараз вузька полоса ярмарку простягається на 650 миль (більше тисячі кілометрів) через територію 5 штатів: Кентуккі, Теннессі, північно-західну частину Джорджії, північно-східну Алабаму та Огайо.

Популярність 127 yard sale зросла настільки, що тепер тут приймають участь не тільки місцеві продавці, але й торговці з цілої країни. Щороку сюди з’їжджаються тисячі мисливців за скарбами.

Ветерани, які постійно відвідують "Highway 127 Corridor Sale", радять новачкам приїжджати сюди порожньою машиною та якомога раніше, оскільки справді цінні речі швидко розкуповують, попередньо забронювавши номер в готелі неподалік і, звичайно, не соромитися торгуватися, - тут ніхто не платить ціну, яку пропонує продавець.

Джерело: dogonews.com


Інші новини розділу