Американець замовив у кав'ярні гігантську порцію кави, яку пив п'ять днів Автор: lesya · Опубліковано: 06.06.2014 14:35 · Розділ: Події у світі

Мешканець Техасу на ім’я Ендрю Чіфарі вирішив зробити собі «невеликий» подарунок і потішити себе «крихітною» порцією кави, яку він пив… протягом п’яти днів. Гігантську порцію кави чоловік замовив у кав'ярні Starbucks. А оскільки в закладі не було такої посуди, яка б вмістила стільки кави, чоловік завітав сюди з власною тарою.

Ясна річ, Ендрю Чіфарі оселятися в кав’ярні наміру не мав. Скоріше за все, він просто вирішив скористатися бонусами – не пропадати ж їм задарма – і замовив собі порцію фрапучіно, загальна вага якої склала три тисячі шістсот двадцять сім грамів.

Випити стільки кави за раз – задоволення смертельно небезпечне, тому чоловік вирішив розтягнути задоволення на п’ять днів.

За словами американця, лід у кавовому коктейлі розтанув вже протягом першого дня, і напій став скидатися на звичайнісіньку солодку каву, холодну та міцну.

Першого дня чоловік подужав випити третину всього напою, а це більше ніж літра кави, решту ж напою він випив протягом наступних чотирьох днів.

На приготування гіганстської порції фрапучіно пішло шістдесят порцій еспресо (фото з сайту www.beaumontenterprise.com)
На приготування гіганстської порції фрапучіно пішло шістдесят порцій еспресо (фото з сайту www.beaumontenterprise.com)

Рецепт приготування фрапучіно включає в себе використання еспресо, льоду та збитих вершків. У кав’ярні розповіли, що для виконання замовлення дивного клієнта-кавомана їм довелося витратити шістдесят порцій еспресо. Всього, за словами фахівців, гігантське фрапучіно містило близько чотирьох з половиною тисяч міліграмів кофеїну – кількість, що вдесятеро перевищує добову норму, рекомендовану для вживання здоровій людині співробітниками Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів у США.

За гігантську порцію кави чоловікові довелося б заплатити майже п’ятдесят п’ять доларів. Та, як уже зазначалося вище, Ендрю Чіфарі скористався програмою лояльності, яка дозволила йому розрахуватися за напій бонусними балами, що накопичилися на картці.

До речі, в кав’ярні заявили, що вчинок американця захвату в них не викликав. Вони вважають, що клієнти не повинні зловживати бонусними програмами, ризикуючи при цьому здоров’ям та просто-на-просто переводячи продукти. Втім, не повідомляється, чи адміністрація має намір переглянути політику закладу, щоб в майбутньому уникнути схожих інцидентів.

Джерело: http://www.topnews.ru/topka_id_11274.html

Інші новини розділу