Британська школярка перетнула кордон з Туреччиною, скориставшись паспортом єдинорога Автор: lesya · Опубліковано: 06.06.2014 12:01 · Розділ: Події у світі

Митні служби існують для того, щоб контролювати потоки тих, хто перетинає кордон, а також стежити за тим, що пасажири перевозять – чи немає там, бува, зброї, наркотиків чи ще чогось забороненого законом або такого, що становить небезпеку для місцевого населення.

При цьому митні служби працюють не лише на кордоні – митний контроль необхідно пройти і в аеропортах, співробітники якого зобов’язані ретельно вивчати та перевіряти всіх бажаючих перетнути межі тієї чи іншої держави. Але далеко не завжди співробітники аеропорту виконують свої обов’язки належним чином – старанно та відповідально.

Трохи раніше ми писали про чоловіка, якому вдалося перетнути кордон, скориставшись паспортом своєї подруги. При цьому лисий літній чолов’яга зовсім не скидався на свою набагато молодшу подругу-блондинку з пишною шевелюрою. Втім, це не завадило йому без проблем перетнути кордон Великобританії з Іспанією. І лише на зворотному шляху в чоловіка розпочалися проблеми, оскільки без власного паспорта він не міг повернутися назад.

Здавалося б, після цього інциденту співробітники аеропортів мали б стати особливо уважними та обережними. Але де там: пройшло кілька місяців, і аналогічний інцидент стався з однією британською школяркою: дівча перетнуло турецький кордон, скориставшись паспортом… іграшкового єдинорога.

Так, коли Емілі Харріс разом з батьками проходила митницю, мати дала їй в руки іграшкового єдинорога Лілі. Згодом, коли митницю було пройдено, мати дівчинки помітила, що турецький прикордонник не лише пропустив Емілі за паспортом єдинорога, але ще й проштампував іграшковий документ. Батьки думали, що їх наздоженуть, змусивши пройти контроль ще раз, але нічого такого не сталося.

Більше того, прикордонник не просто зазирнув у документ, а ретельно вивчив «вміст» паспорту. Він також запитав у Емілі, скільки тій років, і проблемою не стало навіть те, що паспорт єдинорога зовні зовсім не схожий на справжній британський паспорт.

Паспорт, який пред’явила Емілі на турецькому кордоні, був випущений компанією Bear Factory, що займається виробництвом іграшок. В паспорті, як і годиться, наклеєна фотографія, але зображена на ній явно не Емілі, а іграшковий єдиноріг на ім’я Лілі Харріс. Власне, вся інформація в паспорті також стосується іграшки: місце і дата "народження", розміри та забарвлення.

Джерело: mirfactov.com

Інші новини розділу